Opakují se vám v životě stále ty samé situace?

Přejete si, aby vám i BLÍZKÉ VZTAHY fungovaly lépe?

Toužíte vyměnit nízké sebevědomí za SEBEDŮVĚRU? 

Chcete v životě zažívat více RADOSTI a UVOLNĚNÍ?

 

Znám cestu ke spokojenějšímu životu a ráda vám ji ukážu.

I já jsem se kdysi neměla ráda, nevěřila si a žádné vztahy mi pořádně nefungovaly. Měla jsem velkou nadváhu a byla jsem neuvěřitelně žárlivá. Trápila jsem se tím a cítila se bezradná. 

Pak jsem ale našla cestu, kudy se nejrychleji dostat k pocitu vnitřní spokojenosti a tak se uvolnit do života, respektovat sebe sama i druhé a jít za svými sny.

I vy můžete!

Ráda vám ukážu JAK

Monika Nisznanská
Pečovatelka o vnitřní svět člověka
 • ozdravit všechny vaše vztahy, ať už svůj partnerský, své vztahy v rodině, k dětem a především SVŮJ VZTAH K SOBĚ SAMA,
 • pozvat do svého života víc radosti a porozumění,
 • se za sebe nebát postavit,
 • pocity méněcennosti nahradit sebedůvěrou.

Už bych se nechtěla vrátit k tomu, jak jsem se cítila kdysi...

Zlobila jsem se na celý svět za to, jaké jsem měla dětství. Na začátku se o mě pořádně nikdo nestaral a pak v naší rodině byly na denním pořádku výčitky, hádky a zákazy. Dobře mi v tom nebylo.

Od partnerského vztahu jsem čekala záchranu. Na partnerovi jsem visela a chtěla jsem, aby mě učinil šťastnou. Nic takového nepřišlo. Dlouho jsem žila v přesvědčení, že moje štěstí leží v rukou ostatních.

Postupně jsem si začala uvědomovat, že mě mé bolestné dětství dohání na každém kroku. Myslela jsem si, že už s tím nejde nic udělat. Vždyť už to přeci všechno bylo a minulost se změnit nedá!

A ačkoliv nejde změnit to, co se stalo, co je v naší moci, je uzdravit náš vnitřní svět.

Jsou to právě bolestné zážitky z dětství, kde je potřeba začít.

Hledala jsem 17 let než jsem našla fungující metody jak na to.

Jak si doplnit to, co mi chybělo.

Vy už hledat nemusíte!

Těmi nejúčinnějšími metodami vás provedu za vaším spokojeným životem a harmonickými vztahy

NA SVÉM SEMINÁŘI

Osvoboď své vnitřní dítě 

Tento čtyřdenní seminář je hluboce léčivý. Je vyšším stupněm v léčení našich dětských zranění z nabídky mých seminářů. Pokud víte, že už na nic nechcete čekat a svá dětská zranění poléčit od základu, tak jste tady správně. :o)

„Přišel pocit Osvobození, lehkost, úleva, víra, že když si věřím, tak ať se všichni zblázní, že já už se nedám. A obrovská vnitřní síla, že JÁ sama se sebou a svou malou Ivetkou půjdu svou cestou a budu si za sebou stát. Lidé kolem mě s tou mou nezvyklou vnitřní jistotou mají trochu (dost) problém... ale ten není u mě. 😉
Nepatřím a ani nechci mezi účastníky všech kurzů, které se namanou. Spíš se mi jedná o to, vše nabyté uvést do praxe. Každopádně Vnitřní dítě bylo nejsilnější a nejpraktičtější ze všeho, co jsem kdy zažila... a asi ho nic nepřekoná. 😉 Ráda na něj vzpomínám a ještě raději o něm rozšiřuju povědomí, protože si fakt myslím, že toto by měl absolvovat každý!“

IVETA KIŠOVÁ

Pokud váháte, jestli se je to seminář pro vás, zkuste si odpovědět na následující tvrzení:

 • 1

  Je pro mě těžké důvěřovat druhým. Potřebuji mít věci stále pod kontrolou.

 • 2

  Nemám se rád/a a nevěřím si.

 • 3

  Bojím se, že mě lidé opustí a zůstanu sám/sama.

 • 4

  Cítím vinu, když řeknu NE.

 • 5

  Těžko se mi orientuje ve svých pocitech a neumím je vyjadřovat.

 • 6

  Těžko se mi rozpoznává, co vlastně chci.

Je vám to povědomé?

Pokud vnímáte, že se vás uvedená tvrzení dotýkají a na většinu z nich byste si odpověděli spíše ANO, tak opravdu není na co čekat.

Je to vaše vnitřní dítě, které se ve vás takto projevuje. Skrze spojení s ním postupně můžete odložit všechna výše uvedená trápení, která vám předpokládám komplikují život.

Základní informace o semináři

 • Termín

  23. - 27. 5. 2018
 • Místo

  Ekocentrum Loutí, www.ekocentrumlouti.cz
 • Kapacita

  24 volných míst

Najdete tu bezpečný a láskyplný prostor pro hravost, vyjádření a prožití potlačených emocí

a usmíření se svou minulostí.

Cena včetně stravy a ubytování

4 900 Kč kurzovné

2 320 Kč za stravu a ubytování

Místo na semináři budete mít rezervované po uhrazení 50% zálohy z ceny kurzovného.

Při účasti v partnerském páru SLEVA 1 000 Kč za pár, tedy 500 Kč/os.


Přijde vám to moc?

Běžně se za semináře tohoto typu platí víc jak dvojnásobek. V Čechách je totiž nabízejí převážně zahraniční lektoři.

Já jsem za 17 let hledání těch nejúčinnějších metod utratila už víc jak 200 tisíc korun právě na takových seminářích a výcvicích. A to nemluvě o času a energii, které jsem tomu věnovala.

Vy na semináři zažijete výběr jen toho nejlepšího, co mě samotné nejvíc pomohlo k nalezení vlastní hodnoty, radosti a uvolnění do života. A to v mnohem kratším čase a jen za zlomek ceny, kterou mě to stálo.

Musím si vzít dovolenou?

Ano, budete potřebovat dva dny dovolené.

Ale věřte tomu, že tyhle pouhé dva dny dovolené vám přinesou více uvolnění a svobody (které přetrvají) než dva týdny relaxačního pobytu u moře. To za to stojí, co říkáte?


Vnitřní dítě je opomíjený cenný poklad. Možná dokonce ten nejcennější, který máte.

Je klíčem k radosti, odvaze, úspěchu, zdraví a lásce.

Skrze něj máte možnost

 • pochopit své motivy chování,

 • vyléčit hluboké rány

 • a vytvořit tak prostor pro svůj spokojenější a radostnější život.

Seminář pro ženy i pro muže!

Ten nepopsatelný pocit, kdy v sobě obejmete tu nejčistší a nejnevinnější část a odpustíte svým blízkým, je k nezaplacení.

Je neuvěřitelně osvobozující díky spojení se svým vnitřním dítětem pochopit své děti.

A je úžasné být sám sebou a jít za svými sny.

Co si ze semináře odnesete

 • Spoustu přijetí a lásky,

 • hravost a radost ze života,

 • odvahu žít život podle svých představ,

 • odložíte pořádný ranec potlačených emocí,

 • pochopíte sebe i své blízké,

 • najdete láskyplněkjší cestu ke svým dětem.

... a během semináře na vás čeká nejedno milé překvapení :o)

Těchto několik dní má moc změnit CELÝ VÁŠ ŽIVOT!

Co o semináři říkají ti, co už ho zažili...

„Ze semináře jsem si odnesl setkání se svým vnitřním dítětem a pochopení, jak funguje. V běžném se teď cítím klidnější, radostnější a mám větší sílu. V rámci vztahů s blízkými nastala změna. Už se tak nebojím lidí, cítím se pevnější, odvážnější a zvýšila se mi sebedůvěra. S jinými semináři mám zkušenost a mohu říct, že tento byl víc praktický a intenzivní. Díky tomu, že jsem si mohl odžít spoustu potlačených emocí týkajících se mých rodičů, jsem se hodně uvolnil. Tento seminář bych určitě doporučil dalším lidem právě pro jeho živost a velkou praktičnost pro běžný život.“

Julius VigašBánská Bystrica, Slovensko

„Díky semináři mi konečně došlo, že moje Janička, je tak moc zničená mým chováním, že už se k ní opravdu nemůžu chovat tak, jako doposud a ničit jí a ponižovat. Učím se teď dávat sebe na první místo. Už jsem byla i na jiných seminářích a ze všech seminářů mě dovedl tento do největší a nejdůležitější hloubky sebe sama a opravdu mě přinutil začít si uvědomovat svoje chování k sobě a hlavně ho začít pomalu proměňovat. V blízkých vztazích cítím více oboustranného pochopení. Cvičení, která jsme dělali, mi přinesla poznání, že mám v sobě spoustu energie a můžu jí využít k vyléčení svojí Janičky a k tomu, abych našla svoje místo ve svém životě. Seminář určitě doporučuji dalším lidem, hlavně proto, jakým způsobem ho Monika vede. Opravdu jsem cítila, že vše co říká, učí a co nám předává má vyzkoušeno a odžito na vlastní kůži. Asi to nedokážu popsat slovy, to se musí zažít. S Monikou se cítíte v absolutním a bezpodmínečném přijetí sebe sama. Není nic, co by na někom nepřijala. Je to úžasný empatický človíček a jsem velmi ráda, že jsem ji na své cestě životem potkala.“

JanaPraha

„Tento kurz pro mě byl úplně jiný než ty, které jsem absolvovala v minulosti. Skvěle jsem se naladila na sebe, uvolnila stres a předsudky. Zažila jsem opravdovou radost, několikrát překročila své hranice a zkusila si dovolit, co zvládnu, už jen proto, že můžu. Doma se mi pak podařilo ještě více se naladit na děti a najít opravdovou chuť s nimi blbnout. Velkou změnu jsem zaznamenala i ve svém vztahu k mamince. Zažila jsem, jak je příjemné nemít očekávání a přijímat ji, jaká je. Bylo to opravdu úlevné. Po semináři si víc užívám tady a teď a dokonce pociťuji i léčení svého těla. To vše už týden po kurzu. Těším se na ten pokračovací.“

Katka Burešová,Praha, lektorka angličtiny

„Po semináři mám pocit, že jsem víc v klidu v běžným životě. Víc vnímám lidi kolem sebe. Jsem otevřenější. Nechávám teď lidem větší možnost, ať jsou tím, čím jsou, aniž by mě to nějak příliš rozhodilo. Rád se zpětně vracím k malýmu i staršímu Milánkovi. Jsem tu víc i pro sebe v současnosti. Jak se to jednou podaří, už není problém to zopakovat. Seminář byl velmi zajímavý. Ještě jsem nic takovýho nezažil. Jsem rád, že jsem tam byl.“

Milan, Praha

„Dny, které jsem prožila se všemi, kteří byli na semináři, byly dny, které se hluboko vryly do mě samotné. Veškeré procesy, které se odehrávaly, byly pro mě tím nejdůležitějším, protože všechno mělo svůj smysl a perfektně do sebe zapadalo. Odnesla jsem si nejedno poznání všeho, co lze, co je možné a že jsem silná naprosto všechno zvládnout sama. Dívám se na svět otevřenýma očima. Vždycky jsem viděla tu krásu života, ale necítila ji… Teď ji cítím, protože je přímo ve mně a jsem šťastná. 🙂 Nacházím své vlastní já a že mé já je krásné takové, jaké je.
Pociťuji velkou změnu ve vztazích kolem mě. Jinak s lidmi mluvím, jinak se na ně dívám, jinak jim naslouchám a jinak se je snažím vnímat. Zjišťuji, že když se chovám k lidem s láskou, mluvím k lidem s láskou, tak tu lásku také dostávám. Každý by takový seminář měl absolvovat.“

Kamila Burešová

„To nejdůležitější je, že mi to ukázalo, že nejsem sama. Mám svou malou Míšu. Nemusím se už ponižovat a kroutit za trochu lásky. Mám ji sama v sobě. Seminář mi přinesl i jiný pohled na mojí dceru a její vnitřní dítě. Dnes jsme si spol po dlouhé době hrály a bylo to moc fajn. Vše musí ještě dosednout ...a světe div se, nechutná mi kouřit. :o)“

Míša Valová

„Ze semináře jsem si odnesl nadhled a to, že je spousta lidí co mají podobné problémy. Splnil mé očekávání, cítil jsem se jako šťastný Jiříček. Díky semináři jsem se zklidnil a pomohlo mi to mít větší přehled sám nad sebou. Jsem na začátku cesty a vím, že bude ještě dlouhá.
S jinými semináři mám zkušenost, ale tento byl jiný v hloubce prožitku a intenzitě. Pomohl mi najít cestu k přítelkyni. Dalším lidem bych seminář určitě doporučil. Myslím si, že to je nejlepší začátek, jak něco v životě zlepšit. “

Jirka NedorostSedlčany

Co tedy získáte?

ČAS

Čas je dnes asi to nejnedostatkovější zboží. Nemusíte hledat 17 let, abyste našli cestu ke svému spokojenému životu. Ušetřený čas můžete věnovat sobě nebo svým blízkým.

PODPORU

Stejně naladění lidé u společného tématu dokaží divy. Neznám silnějšího hybatele než je skupinová dynamika.

ZKUŠENOSTI

Získáte zkušenosti mé, ale i své vlastní. Vlastní zkušenost je totiž ten nejúčinnější prostředek uvědomění a změny.

PARŤÁKA PRO RADOSTNÉ I TĚŽKÉ CHVÍLE

Vnitřní dítě je někdo, kdo vás potřebuje a taky tu chce být pro vás. Je jen potřeba ho do svého života pozvat a s ním i všechny jeho cenné poklady.

POROZUMĚNÍ

Spojení s vnitřním dítětem vám umožní porozumět motivům chování sebe i svých blízkých. Partnera, rodičů i dětí. Je to nejjednodušší cesta k harmonii ve vztazích.

DÁRKY

K účasti na semináři navíc dostanete tři dárky.

Čeká na vás i několik dárků!

audionahravky_zdarma

iphone_uzavrena_skupina

Hodinová konzultace po skypu

v hodnotě 600 Kč

Tato následná konzlutace vám pomůže ukotvit ve vašem životě změny, které se staly během semináře. Po semináři často vyplavou na povrch ještě další otázky, na které byste se rádi zeptali.

Všechny mé audionahrávky k tématu Vnitřní dítě                    

- cena jedné je minimálně 89 Kč

Díky vizualizačním audionahrávkám můžeme léčit své vědomí i podvědomí. Ráda léčím hlasem, takže se můžete těšit, že vás pravidelně budu zásobovat svými léčivými audionahrávkami.

Podpůrná skupina na FB

- cena PODPORY je nevyčíslitelná

Jedná se o uzavřenou skupinu všech lidí ze semináře, která se může potkávat na FB, ale i osobně.
Za účelem vzájemné PODPORY, 
kterou i po semináři můžete potřebovat.

Intenzivní zážitky lidi spojují!

Všechny dárky získáte, pokud se semináře osobně zúčastníte.

Pokud cítíte, že seminářové prostředí není to pravé pro vás, MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ.

Své dětství můžete začít léčit i sami v POHODLÍ SVÉHO DOMOVA.

Více ZDE.