UŽ JEDU!

Přihláška na seminář

Osvoboď své vnitřní dítě - cesta ke spokojenosti

  • ANO
    Závazně si přihlašuji na seminář Osvoboď své vnitřní dítě. Vím, že svou osobní účastí na semináři získám tři bonusy v hodnotě 689 Kč ++.
  • ANO
    Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje zadané v přihlášce, především e-mailovou adresu, která bude sloužit k další komunikaci ohledně organizace semináře.

„Ze semináře jsem si s sebou odnesla pocit osvobození, uvolnění a schopnost radovat se i z maličkostí. Nahlédla jsem do svých pocitů a emocí. Velkým přínosem pro mne bylo jen být sama se sebou. Především jsem si uvědomila, proč na některé situace v životě reaguji, tak, jak reaguji. Seminář mi pomohl zamyslet se nad láskou k sobě samé a uvědomit si, že vše začíná a končí u mne, že okolí jen reaguje na mé chování. Dokáži teď lépe reagovat na tlak okolí - některé věci si tak nepřipouštím. Reakce svého okolí si již tak neberu osobně, a tím také mé okolí reaguje jinak. Seminář je úžasnou možností nahlédnout do svého nitra. Umožní být jen sám se sebou, dát najevo emoce, dovolit si být sám sebou, srovnat si vztahy s rodiči, vyslovit ještě nevyslovitelné, nebát se pustit vlnu svých pocitů tím, že je člověk mezi lidmi, kteří jej chápou.“

MARKÉTA KOUTNÁ

Mám nový šťastný život sebelásky a hravého dítěte namísto toho věčného pesimisty s životem plným strachů, kterým jsem ještě před pár týdny byla. Znovu jsem našla tu holčičku v šatičkách, co se točí dokola s velkou sukní, hopsá a tančí, je pořád na špičkách a směje se. Přineslo mi to neuvěřitelnou svobodu ve svém já. :o) Seminář bych doporučila, protože prostě mění život! Děkuju!!!!

ERIKA MAJGOTOVÁ

Potřebujete pomoc s přihláškou?

Napište na monika.nisznanska@gmail.com nebo volejte na +420 735073660.

Rádi Vám pomůžeme nasednout do auta a vydat se na cestu za radostí. :o)