Poslední dva živé semináře na téma vnitřního dítěte

Další neplánuji do odvolání.

Co se může skrývat za vztekem

Tentokrát jsem vám místo článku natočila video, ať nic nemusíte číst. 🙂 Tuším, že to tak budu dělat častěji.

Uvedu ho pár větami, abyste byli v obraze, o čem bude řeč.

V jedné diskuzi s účastíky mého kurzu se před nějakým časem otevřela diskuze o tom, že vztek někdy nepomůže jen vymlátit. Je to tak. Někdo z nás si ho nedovoluje vůbec a někdo bouchá na našlápnutí. Ani jedno z toho neni zrovna nejzdravější, ale co víc, je tam ještě další rovina, která se za vztekem skrývá a naším životem mocně hýbe. Tou je BEZMOC.

I tady krásně pomáhá terapie vnitřního dítěte. Díky ní můžeme postupně přepsat prožitky, kdy jsme se jako děti cítili bezmocní. Pomocí pole přijetí, lásky a podpory, kterou svému dětskému JÁ můžeme dát, když se tak cítí.  Taky mu pak jako dospělí můžeme ukázat, že dnes už bezmocní nejme. I když ne všechno můžeme změnit, spoustu věcí ve svém životě můžeme jako dospělí ovlivnit.

Ve videu se dozvíte, jak rozeznat ten vztek, kterým si vymezujeme své hranice, od vzteku, kterým překrýváme svou bezmoc. Dozvíte se tam taky, co s tou bezmocí dělat.

Když se spřátelíte s energií svého vzteku a dáte jí zdravou formu, a dovolíte si odžít bezmoc, uvolníte tím velké možství své životní energie, která vám pak může začít sloužit a z bezmoci se může stát moc nad vlastním životem.

Tak šup na to!

Jeden tip navíc:

Nejlepší obodbím, kdy se se svým vztekem a potažmo i bezmocí můžete naučit krásně zacházet, je především jaro. Energie jara je totiž podle čínské medicíny spojená s játry a ty s emocí vzteku. Je tak mocná a dravá, že malý klíček ze semínka dokáže prorazit zem a hnát dál za sluncem. Pokud chcete svým játrům a tak i vzteku pomoci s uvolněním, pozvěte předevšímteď na jaře do svého jídělníčku víc kyselé chuti.

S láskou ke zdravému proudění naší životní energie

Monika

Pečovatelka o vnitřní svět člověka a průvodkyně na cestě za radostí.
Žena, která zná svou hodnotu, žije svůj jedinečný potenciál a má vyživující blízké vztahy. Dnes své bolestné dětství vnímá jako cenný dar.

Monika je autorkou ebooku Léčení vnitřního dítěte v pohodlí domova a ONLINE kurzu Léčení vnitřního dítěte.
Můžete se s ní potkat na živých seminářích Setkání s vnitřním dítětem nebo Osvoboď své vnitřní dítě.

Ráda vám pomůže uzdravit vztah k sobě sama a tím i okolní vztahy. Na šťastné dětství totiž není nikdy pozdě! I vy můžete odložit tíhu a bolest minulosti a začít žít naplňující život plný radosti, odvahy a lásky.

Můj příběh si přečtěte ZDE >>
Komentáře