Já v médiích

Webináře

Jak na vypjaté emoce v této náročné době

březen / 2020

Webinář od nás pro vás, abyste se uklidnili a doma zavládla pohoda. Pomůže vám najít řešení pro náročné situace, které současné dění spouští, podívat se na některé věci s odstupem a přistupovat k vlastním emocím i emocím vašich blízkých zdravěji.

Mým hosty byli: Petra Hanelová a Terezia Rothová

Co můžete získat přepisem své porodní zkušenosti

říjen / 2019

Webinář o tom, jak se může změnit vaše každodenní prožívání, když svou porodní zkušenost přepíšete. Kde všude ve svém dospělém životě najdete stopy porodních otisků. V čem spočívá naděje, že všichni můžeme žít spokojenější život bez ohledu na to, čím jsme si prošli?

Mým hostem byla: Soňa Kolmanová

Proč je porod tak důležitý?

březen / 2019

Webinář o tom, proč je pro nás všechny důležité zabývat se porodem. Jaké jsou aspekty ideálního porodu a co můžete udělat, když váš vlastní porod ani porod vašich dětí zrovna ideální nebyl? 

Mými hosty byli: Soňa Kolmanová a Martin Nemrava

Co bystě měli vědět o svém terapeutovi

leden / 2019

Webinář o tom, že i terapeut a lektor jsou taky jen lidi a proč nemá smysl tvrdit cokoliv jiného. Proč vůbec uvažovat o terapii a co je to, co vám v ní nebo v koučinku pomůže posunout se opravdu dál? 

Mým hostem byl: Ruda Orság

Otevřeně o nevěře

září / 2017

Webinář o tom, proč k nevěře dochází a co se nám pokouší sdělit. Jak se na ni podívat jako na odrazový můstek pro svůj další osobní růst. 

Mým hostem byl: Ruda Orság

Pasti ve vztahu a sexualitě

únor / 2017

Webinář o tom, jak se nechytit do pastí v partnerských vztazích a sexualitě nebo jak z nich vylézt, když už v nich jste. 

Mým hostem byla: Lída Špačková

Jak z toho ven?

říjen / 2016

Webinář o tom jak se vymanit z vlivu minulosti a žít spokojenější život.

Mými hosty byli: Lída Špačková, Jayjananda a Lucka Baloghová

TV

Jak si zkrátit cestu k vnitřní spokojenosti

červen / 2017

Rozhovor pro internetovou televizi Příznaky transformace, ve kterém se kromě dozvíte kudy nejrychleji k vnitřní spokojenosti a jak přistupovat k dětem pokud se vaše představy o nich rozcházejí s tím, jaká je skutečnost. Předpokládám, že už teď sami tušíte, kde je zakopaný pes. :)

Pořadem vás bude provázet Awa Chrtková. 

Tisk

Online tisk