Pojďte objevit svůj KLÍČ K VNITŘNÍ SPOKOJENOSTI

Víte, že už teď ho máte na dosah ruky? Že ho nemusíte hledat nikde venku?  Že ten klíč máte v sobě?

Zůstal totiž ukrytý ve vašem dětství. Tam je skrytý váš plný potenciál, vaše pravé já, vaše láska k sobě sama i k ostatním. 

Díky němu lépe porozumíte svým dětem, pochopíte příčinu svých partnerských obtíží, pochopíte své rodiče a především otevřete dveře svému spokojenějšímu a radostnějšímu životu.

Svůj osobní klíč můžete najít na mém ochutnávkovém večeru 

Klíč k vnitřní spokojenosti

 • Kdy?
  12. 11. 2019 od 18:30 do 21:30
 • Kde?
  Centrum setkávání, Neplachova 2297/1, České Budějovice
 • Kapacita
  15 volných míst
 • Cena
  390 Kč

www.centrum-setkavani.cz

Setkání bylo úžasné, celý večer byl kouzelný. Během chvíle jsem byla uvolněná a cítila se velmi dobře. Odcházela jsem z něj s nádherným pocitem, úsměvem, radostí a lehkostí na duši. Pociťuji teď v sobě větší klid.
Jíťa RaclováBrno
Na setkání mě přivedla touha pracovat se svým vnitřním dítětem. Je krásné přijmout svoji minulost a radovat se z přítomnosti. Naše vnitřní dítě si pamatuje všechny šrámy z dětství i dospívání a my sami mu můžeme dopřát lásku a péči, kterou potřebuje. Atmosféra byla uvolněná a bezpečná a pomohla mi více se otevřít, i když to pro mě není jednoduché. Odcházela jsem s radostným pocitem.
MonikaBrno
Váš seminář mi hodně pomohl. Měl jsem tam být a děkuji za to, že jsem tam být mohl. Po dlouhé době ve mně uzrálo ono ANO, které říkám životu upřímně zevnitř a nejen pro to, že bych měl... Cítím vděčnost za život a vidím obrovskou trapnost ve svém dřívějším počínání, které bylo jen nepřijetím odpovědnosti za svůj život, mrháním energií, nevážením si sebe sama. Vrátila se mi živá víra. Je křehounká a musím ji ještě s péčí opečovávat, ale je tam...
RadekPraha
Na setkání byla příjemná a bezpečná atmosféra. Na léčení vnitřního dítěte pracuji už delší dobu, sem jsem přišla s partnerem a vlastně kvůli němu, protože mi tvrdil, že jeho vnitřní dítě péči nepotřebuje. Tuto ochutnávku bych doporučila lidem, kteří si myslí totéž. Aby si třeba uvědomili, že nějaké vnitřní dítě mají, že něco potřebuje, co jim v životě chybí, tak jako on. Je to silný zážitek. Mne to přineslo obohacení našeho vztahu, protože teď jsme na léčení vnitřního dítěte dva a to je velký posun.
Lenka JančíkováPohořelice

Stojí za to ten klíč najít. Co říkáte?

 • Pochopíte, jak moc vás zformovalo vaše dětství.
 • Porozumíte svým motivům chování a zjistíte, jak vystoupit z vzorců, které už vám neslouží.
 • Porozumíte svým dětem, rodičům i partnerům a tak do svých vztahů vnesete větší harmonii.
 • Zjistíte, jak do svého života pozvat víc radosti, lásky a odvahy žít život podle sebe.

 Seminář je určený párům i jednotlivcům, ženám i mužům v jakémkoliv věku.

S sebou si přineste poznámkový blok a tužku a také uzavíratelnou láhev na pití.

Tímto setkáním vás bude provázet

Monika Nisznanská

Průvodkyně na cestě za radostí a pečovatelka o vnitřní svět člověka. Již několik let pořádá semináře a také na osobních terapiích provází klienty k větší životní spokojenosti a porozumění ve vztazích metodami léčení vnitřního dítěte.