Vyživující „koupel“ v poli přijetí a podpory

Máme za sebou už třetí blok léčivého cyklu Zářivá žena a já už se nemůžu dočkat posledního setkání, které se kvapem blíží. Věřila jsem, že celý program bude silný, ale skutečnost mnohonásobně předčila má očekávání.

Z vlastních prožitků vím, jakou sílu má prostor, ve kterém se můžeme opakovaně setkávat se stejnými lidmi, kteří chtějí od života víc.

Už první blok Mám hodnotu ženy krásně rozzářil. Když potom přijely na druhý blok Jsem láska a začaly jedna po druhé vcházet do dveří, žasla jsem, jak neuvěřitelně moc zženštily, zjemněly a rozkvetly. Hřálo mě u srdce. Přesně tohle jsem si přála, jen jsem netušila, že změna přijde tak rychle. 🙂

Mám obrovskou radost, že Zářivá žena přináší ženám takové krásné dary jako větší sebedůvěru, rostoucí lásku k sobě sama i svému tělu a také nádherný prostor podpory, přijetí a bezpečí. Však si sami přečtěte, jak Zářivou ženu prožívají ony. 🙂

 

 

„Na úvodním semináři Jsem žena mi došlo, že vlastně nevím, co to znamená být ženou. Objevila jsem nový svět, který na cyklu Zářivá žena s radostí prozkoumávám. První blok pro mě znamenal zjištění, že jsem to jenom já, kdo určuje svou hodnotu, že nemusím čekat na pochvalu zvenčí.  Velký zážitek pro mě znamenala i ženská pospolitost, která v kruhu vznikla. Takže na druhý blok jsem se moc těšila, protože to bylo jako vracet se domů, do bezpečí. 🙂 Tentokrát jsme spolu strávily celé čtyři dny a já měla dost prostoru ponořit se do svých emocí. Dovolila jsem si prožít i ty nejniternější emoce spojené se ztrátou svých nenarozených dětí. Pochopila jsem, že s láskou prostě jde všechno tak nějak líp. Láska a porozumění jsou tím hnacím motorem, aby věci a vztahy fungovaly správně.“
Helča, Chomutov

 

 

Chci si užívat být ženou. Proto jsem se přihlásila na Zářivou ženu. Už ze semináře Jsem žena jsem si odnesla cenné střípky do své mozaiky ženství a změnila hodně věcí. Zářivá žena mi pomáhá nacházet a měnit další. Po prvním bloku se více vnímám a víc se mám ráda. Dávám sama sobě lásku, něhu a pozornost. Méně se kritizuji. Také jsem si uvědomila, že si sama mohu tvořit svůj život a určovat, čemu budu věnovat pozornost a čemu ne. Přestala jsem se snažit a začala věci opravdu DĚLAT.
Na druhý blok jsem jela s touhou otevřít své srdce pro vztahy. Vím, že jsem ve vztazích dlouho zdrženlivější, bojím se otevřít a důvěřovat. Mé vztahy, můj přístup k ostatním se mění, pomalu se vůči nim otevírám. To vnímám jako úžasný výsledek, za který jsem vděčná. Vnímám, že teď více komunikuji i sama se sebou (se svým tělem, pocity) a ne jen s hlavou a myšlenkami, které mi stále „předhazuje“. To je pro mě důležité. Měním svůj život a mé okolí mě nadšeně pozoruje. 🙂
Míša, Praha

 

Chci být sebevědomá, zdravá, nebojácná, rozhodná, silná v děloze, se zářivým solarem a zářivou tváří. Proto jsem se přihlásila do cyklu Zářivá žena. Ženský kruh plný důvěry, který jsme vybudovaly, je přesně tím místem, kde se mohu beze studu vyjadřovat a svěřovat se svými tajnostmi a problémy, které jsem nikomu neřekla. Mohu uvolnit svůj pláč. Nikdo mne nesoudí, neponižuje, neznevažuje, falešně nelituje. Jarní setkání pro mě bylo zásadní v tom, že jsem se v průběhu víkendu dokázala posadit ve volném prostoru bez opory zad, což mi má záda do té doby už neumožňovala. Byla jsem konečně zase pevná a sama za sebe. Prodloužené letní setkání bylo dobré v tom, že jsem měla čas se uvolnit, ztratila jsem pojem o dnech a mohla se soustředit na sebe. Přijela jsem s trémou, jak dokážu ustát své emoce. Uvědomila jsem si, jak málo si věřím. Velmi obtížně se dostávám sama k sobě. Pochybuji o sobě. A tady se mi podařilo dostat se do svého nitra a najít odpovědi na svoje otázky. A další odpovědi mi přicházejí i ve všedních dnech, při pletí záhonku, sběru bylinek, stříhání kytek. A pořád si v sobě nosím ten pocit, se kterým jsem odjela, že jsem zářivá žena, která si věří. Uvědomuje si svou vnitřní ženskou energii, pochválí se a má se ráda.
Lenka, Nalžovice

 

 

O tom, že právě Monika s Lindou jsou skvělými průvodkyněmi na mé cestě k ženské zářivosti, jsem přesvědčená od začátku.  Monika mi tím, co žije, ukázala, že být ženou je super. Že moje proměnlivost je velký dar, který si chci užívat. Linda pro mě otevřela oblast ženy čarodějky, která o sebe pečuje

s láskou a v souladu s přírodou.  Z našeho jarního setkání jsem odjížděla nadšená a víkend mi přišel sakra málo. V této léčivé atmosféře bych se dokázala koupat třeba i měsíc. 🙂
Teď s odstupem mi dochází, jak silné pro mě bylo letní čtyřdenní setkání. Kolik jsem toho stihla zažít a kolik odpovědí jsem dostala. Tentokrát to byl opravdu nášup! Díky skvěle postavenému programu, kdy se střídala hluboká práce na sobě s voňavým hýčkáním se, jsem vždy měla prostor nabrat nový dech. Obrovským darem pro mě byl rituál na požehnání mého budoucího mateřství, který holky připravily jen pro mě. Neskutečně si vážím lásky, důvěry a přijetí, které v našem kruhu panují. Vím, že si nemusím na nic hrát a můžu být sama sebou. Je to osvobozující a přeji si v tomto pocitu zůstat silná i venku ve svém každodenním životě.
Julie, Lišov

Je nám spolu hezky…

A co na to Linda?

Na začátku roku pro sebe připravuji malý rituál. Představuje spojení s energií jednotlivých ročních dob. V meditaci poděkuji za uplynulý rok a otevírám se tomu nově příchozímu. Potom si na malé papírky napíšu, jaká inspirace ke mně přišla, jakou kvalitu chci pro sebe objevit, čemu se nově otevřít.

Dívám se na inspiraci, která ke mně na začátku roku přišla v mém malém novoročním rituálu a vidím nádherné propojení – splnění snu. Mohu totiž být u toho, jak se krásné ženy proměňují v ty Zářivé, plynoucí, neovládající, napojené. Cítím, že někdy potřebovaly odvahu a taky podporu, aby mohly uvnitř sebe objevit svůj osobní zářivý poklad. A teď mám radost, jak se jim to daří.

I pro mě je kontakt se Zářivou ženou velkým pokladem. Vnímám, jak se společně s ženami ladím na notu, která rozvibrovala otevřenost a hloubku ženské esence i ve mně. Děkuji, že u toho mohu být.

 

Tak co na to říkáte? Mě z toho úplně mrazí. Všechny masky padají a rozpouští se přesvědčení, která nám bránila rozkvést. Rozkvétáme a záříme zevnitř. Už teď se na jednu stranu těším, až společně dojdeme na konec této léčivé cesty a uvidíme všechny výsledky naší práce. Na druhou stranu se mi bude stýskat.

V kruhu vznikla krásná přátelství, která, věřím, budou žít i dál. Je toho hodně, co už jsme spolu zažily a ještě zažijeme. Ale tenhle konec bude úžasným začátkem další etapy v našich životech.

Těším se, že žen vědomých si své jedinečnosti a osobité krásy bude přibývat. Chceš být mezi nimi? Už teď si můžeš rezervovat své místo na Zářivé ženě 2018! 🙂

 

Monika Nisznanská
Je žena, která zná svou hodnotu, víc a víc žije svůj jedinečný potenciál a má vyživující blízké vztahy.
Dnes své bolestné dětství vnímá jako cenný dar.

Monika je autorkou ebooku Léčení vnitřního dítěte v pohodlí domova.
Můžete se s ní potkat na seminářích Setkání s vnitřním dítětem>> nebo Osvoboď své vnitřníá dítě. Ráda vám pomůže uzdravit i vaše dětské JÁ, tím i vztah k sobě sama a okolní vztahy. Na šťastné dětství totiž není nikdy pozdě! I vy můžete odložit tíhu a bolest minulosti a začít psát nový naplňující životní příběh plný odvahy, radosti a lásky.

Můj příběh si přečtěte ZDE >>
Komentáře