Toužíte po harmonii ve svých blízkých vztazích i ve vztahu k sobě sama?

Dotýká se vás nízké sebevědomí, potřeba kontroly, žárlivost, závislosti nebo různé strachy?

Rádi byste s tím něco udělali ale nevíte jak?

Celkem snadno s tím můžete něco udělat sami a k tomu ještě v pohodlí svého domova.

Sebedůvěra, láskyplný a rok od roku lepší partnerský vztah, rodinné vztahy plnící se respektem a úctou, a čím dál tím větší radost ze života. To bylo něco, co jsem si kdysi nedokázala představit.

A TEĎ TO MÁM!

I vy můžete!

Dlouho jsem se trápila svými strachy, žárlivostí, nízkou sebedůvěrou a nefunkčními vztahy. Roky jsem hledala a zkoušela, co by mi mohlo pomoci.

Žádná z těch metod však nešla přímo k jádru věci.

Až když jsem pochopila, jak zásadní vliv mělo na můj život mé bolestné dětství a našla způsoby jak si dosytit, to co mi chybělo, začaly se v mém životě dít TÉMĚŘ ZÁZRAKY.

Začala jsem si více věřit, všechny mé vztahy se začaly zlepšovat a můj partnerský vztah rozkvetl.

A „jen tak mimochodem“ jsem během těch let léčení svých ran z dětství odložila několik kilo obalů, které už mi přestaly sloužit.

Hledala jsem dlouho, než jsem našla to, co mi nejvíc pomohlo léčit mé vnitřní dítě, a krok za krokem do mého života vnést více radosti a spokojenosti.

A našla jsem.

Jmenuji se Monika Nisznanská. Učím lidi, jak se uvolnit do života a milovat všechny jeho barvy.

Mé bolestné dětství mě přivedlo na cestu objevování léků na hluboké rány v lidském srdci.

A i když jsem si dřív myslela, že s tím, co bylo, už nic nejde dělat, zjistila jsem, že přeci jen existují cesty, jak se přestat nechat vláčet bolestí z minulosti a žít spokojenější život.


Možná taky chete zažívat více radosti a spokojenosti, zbavit se žárlivosti a nízké sebedůvěry, ale moc se vám to nedaří. Existují různě účinné metody. Je však potřeba hledat a zkoušet a to stojí spoustu času i peněz. Čtení knížek, individuální terapie nebo semináře osobního rozvoje. Možná to není ve vašich možnostech.

NEVADÍ!

Mám pro vás řešení.

Nemusíte nikam chodit a ani nic hledat a přeci začít svůj život posouvat k větší spokojenosti.

Za ty roky hledání a léčení svých zranění z dětství, jsem našla mnoho metod, jak si můžeme pomoci i sami doma. Pomohly mi natolik, že jsem si řekla, že je chci předat dál. Že chci aby tyhle ZÁZRAKY zažívali i další lidé.

Zažívají je lidé na mých seminářích a individuálních terapiích, ale došlo mi, že ne každému vyhovuje takové prostředí. A tak jsem to vymyslela :o)

Všechny ty poklady, které jsem sbírala a testovala víc jak 18 let, teď najdete na jednom místě:

v mém e-booku

E-book obsahuje metody a postupy, jak v POHODLÍ SVÉHO DOMOVA léčit svá emocionální zranění z dětství, a tak do svého života krok za krokem vnést více radosti, hravosti, uvolnění, porozumění a lásky.

„Moniko, chci Vám moc poděkovat za Váš ebook a za meditaci Setkání s vnitřním dítětem. Byla jsem celý život závislá ve vztazích a vlastně jsem ani netušila, že je to závislost. Celý život jsem se cítila strašně osamělá, a to i mezi lidmi a ve vztazích. Nedokázala jsem to pochopit a rozumět tomu. Teď, co se věnuji svému vnitřnímu dítěti, cítím, že si dokážu dát lásku sama a přestala jsem se cítit osamělá a hledat lásku venku. Cítím ji uvnitř sebe. Cítím se každý den lépe a lépe. Děkuji Vám!“
Veronika Baumruková

A protože jsem praktik, který ví, že dnešní člověk nemá času nazbyt, sestavila jsem e-book tak, abyste ihned mohli začít s vaším léčením.

Najdete tu

 • klasické terapeutické metody,
 • snadné doplňkové metody,
 • a především jednoduché způsoby, jak své léčení zařadit do svého každodenního života.

Vše, co k tomu potřebujete, už zřejmě teď máte doma.

Na 90 stránkách v e-booku najdete:

 • Jednoduché metody, jak si doplnit to, co vám chybělo v dětství.
 • Návod, jak si rychle pomoci v emočně náročných situacích, které vás dostávají do úzkých.
 • Účinné metody, jak se zbavovat nahromaděného napětí všedních dnů i napětí z minulosti.
 • Metody, jak získat větší psychickou stabilitu.

E-book obsahuje i dvě RELAXAČNÍ AUDIONAHRÁVKY.

 • Metody, jak vyjádřit všechno, co jste nikdy nemohli svým blízkým říci přímo.
 • Spoustu inspirace, jak v životě zažívat více radosti, hravosti a bezstarostnosti.
 • Pochopení motivů vašeho chování i chování vašich blízkých.
 • Způsoby, jak do všech vašich vztahů vnést respekt a lásku.

Takhle to vypadá vevnitř

Pomocníkem na cestě vám bude víla Radůstka

Ti, co už e-book četli, vám prozradí ještě víc...

„Zdravím vás Moniko. Cítím veliký vděk! Váš e-book je velmi citlivě vypracovaný, jednoduchý, ke každodennímu použití. Zkoušela jsem si první rozhovory a funguje to skvěle!! Už jen když poslouchám Vaše videa nebo čtu ty skvělé články, knihu, spousta toho se ve mě léčí a pookřívá. :-) Jsem moc vděčná životu, že mi Vás objevil!
Irena BursíkováStráž nad Nežárkou
„Děkuju za placený e-book a e-book zdarma i za meditaci Setkání s vnitřním dítětem a relaxační meditaci. Jsou to poklady! Vše je napsáno s lehkostí a jemným humorem, přitom srozumitelně. Takhle to mám ráda. Moniko, raduju se, že jsi našla cestu ven ze svého těžkého příběhu a teď po ní můžou jít ostatní, protože ty jim šetříš mnoho utrpení. To je úžasné! Dotýkáš se té úplné nejzákladnější složky lidského bytí.“
Alena42 let
„Už nějakou dobu si hraji s vnitřním dítětem, pečuji o sebe se sebeláskou, otevírám kanály proudění svým emocím, rozvíjím komunikaci se sebou i vnějším světem. E-book od Moniky mi otevřel další možnosti, uvědomění a především i nabídku k akci pomocí motivačních listů. Jak i sama autorka ví a připomíná, bez akce není reakce a pokud pojedeme dál v zaběhnutých kolejích, je bláhové očekávat jakoukoliv změnu. A naše společnost tolik změnu potřebuje. Já jsem ta dílčí jednotka společnosti, která když jako zdravá bude fungovat, tak tím i celá společnost :) Fandím nám a děkuju Monice za tento a další krásné láskyplné počiny.
MUDRa Petra Zdobinskáwww.petrazdobinska.cz, www.koznionline.cz
„Když jsem byla malá, představovala jsem si, že dospělí jsou vyrovnaní lidé, kteří si vědí vždycky rady, které nic nerozhodí, jednají správně. Pamatuji si svoji dětskou představu toho, jak se cítí dospělý člověk – jako moudrý, vyrovnaný a silný. Nedávno jsem si na tuto svoji představu vzpomněla a došlo mi, že většina „dospělých“ lidí okolo mě jsou pouze a jen vyrostlé děti. Protože většina lidí vyroste jen fyzicky. Dětem plníme jejich fyzické potřeby, a tak se vyvíjí jejich fyzické tělo, většinou tak, jak má. Ale pokud nejsou plněny naše psychické potřeby, duševně zrajeme a rosteme neúplně. Nenaplněné potřeby se nám pořád vrací a připomínají. Vztekáme se jako malí, bojíme se spousty věcí, rozhodí nás různé maličkosti, nevíme si rady, nemáme důvěru v život. Moničin e-book doporučuji všem, kteří chtějí dozrát, vyrůst a být opravdu dospělými. Jsem z něj nadšená! Je praktický, jasný, stručný a přitom obsáhlý, je v něm vše potřebné a vede ke změně.“
Petra Hanelová,
lektorka zdravého rodičovství
www.petrahanelova.cz
„Při čtení e-booku jsem si uvědomil, že vlastně pracuji se svým podvědomím. A s jeho dočtením hájím, klidně do roztrhání těla, termín „vnitřní dítě“, který mi přijde velmi výstižný a hlavně se s ním lépe operuje a je pochopitelnější. Pro mě je nepředstavitelné, čím si autorka ve svém dětství prošla. V mých očích jí to dává velký kredit k tomu, aby nám mohla v této oblasti radit. V e-booku jsem narazil na věci, které začínám pomalu používat v praxi, a světe div se, ony fungují. Jednak jsem přestal očekávat a také jsem si založil deník vděčnosti, který se postupem času změnil i v profesní deník, nápadníček i ten starý klasický deník. Vřele doporučuji! Psaní dopisů, tak jak jsou popsány na 42. straně, mě dostalo. Nikdy před tím jsem o něčem takovém neslyšel. Vzal jsem tedy papír a začal po chvíli rozpaků psát. Nevěřil jsem tomu, ale ono to funguje. Od svého vnitřního dítěte se mi dostalo vysvětlení, proč ve vztahu k ženám cítím, že jsem byl v mládí o něco ochuzen a mám v sobě jakousi malou prázdnotu. A ještě k jedné věci se přiznám. Ač vařím jen v sebeobraně, tak v momentě, kdy jsem se dostal na 68. stranu, a šel jsem svému vnitřnímu dítěti uvařit jeho oblíbený kojenecký guláš (krupicovou kaši) - a nepřipálil ho - bylo to úžasné pro nás oba! Za sebe e-book „Způsoby léčení vnitřního dítěte aneb co můžu zvládnout v pohodlí domova“ z celého srdce doporučuji zavést do života.
Zdeněk Balcarwww.balcarctedetem.cz
„S veľkým nadšením som očakávala eBook p.Moniky, nakoľko som poznala už jej eBook: “Co je vnitřní díte….”a tiež meditačnú nahrávku, ktorá mi veľmi pomáha. Možno si väčšina z nás neuvedomuje, že má v sebe zranené vnútorné dieťa a to nám komplikuje náš dospelý život. Aj ja som si vyše 40 rokov myslela, že som mala krásne, šťastné detstvo. No, prišlo pár zlomových okamžikov v mojom živote a ja som bola nútená priznať a prijať, čo ma z detstva veľmi poznačilo. V tomto eBooku autorka prevádza prehľadnými uzdravovacími metódami, pomocou ktorých môžeme liečiť svoje detské JA a nachádzame pochopenie pre veľa situácií v našom živote. Cením si celé spracovanie eBooku o to viac, že v ňom p. Monika rozoberá nielen čistú teóriu, ale uvádza príklady z vlastného života, skúsenosti ľudí za dlhé obdobie existencie týchto metód ako aj skúsenosti jej klientov. A to všetko geniálne spracovala tak, že čitateľ má pocit istoty, keďže od nej má “podporu v zádech.” Jej bonusy v podobe relaxačných nahrávok sú skvelým pomocníkom pri našom vnútornom uzdravovaní. eBook odporúčam každému kto rieši v dospelom živote problémy a nevie ako z nich von.“
Marta Vachowww.martavacho.sk

Pomocí e-booku se

 • Se více uvolníte do života.
 • Upevníte si svou hodnotu.
 • Vnesete více respektu a lásky do svých vztahů.
 • Najdete láskyplnou cestu ke svým dětem.
 • Odlehčíte svému partnerskému vztahu.
 • Porozumíte svým rodičům.
 • Budete se více radovat. :o)

Jeho cena je 590 Kč.

Za tu cenu si buď můžete pořídit jedno lepší barevné tričko nebo takovou normální večeři pro dva v dobré restauraci.

Nebo můžete začít zářit zevnitř a získat pocit nasycení, který přetrvá.

Pro mě by byla volba jasná. :)

Ty nejúčinnější metody jak na to, už jsem našla za vás. Vše, co v e-booku najdete, mě stálo mnohonásobně víc peněz a taky spoustu času a energie. Protože vím, jak je to důležité, dávám Vám e-book za opravdový zlomek jeho skutečné ceny.

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde. Ano, najdete. Ale jen v tomto eBooku je najdete na jednom místě. Ušetříte si tak měsíce ne-li roky čtení v knížkách, prohledávání internetu, testování a ověřování, které byste jinak mohli věnovat něčemu mnohem příjemnějšímu.

100% ZÁRUKA

Pokud po přečtení e-booku zjistíte, že informace v něm obsažené nijak nevyužijete nebo postupy a metody v něm uvedené vám nepřinesou žádnou přidanou hodnotu, napište mi.

Do 14 dnů od zakoupení e-booku vám vrátím peníze v plné výši zpět.

A protože děti milují překvapení, a to ve vás taky, s dárky zdaleka nekončím.

K e-booku dostanete ještě 3 další. Všechny zcela ZDARMA.

Dárek č. 1

Radůstčiny motivační listy

Dárek v hodnotě 130 Kč

Radůstka vám chce co nejvíce zjednodušit vaši cestu za spokojeností a hramonickými vztahy. A tak pro vás kromě jiného připravila i osmi-krokový postup, podle kterého můžete okamžitě začít s vaším léčením.

Radůstka má pro vás dostatek motivace na úspěšný rozjezd.

Dárek č. 2

Doporučená terapie zvenčí

Dárek v hodnotě 250 Kč

Když už vlastní síly nestačí, je dobré vědět, na koho se obrátit. Tedy na koho dalšího kromě mě. Já jsem tu stále.

Za těch 20 let mého hledání jsem vyzkoušela mnoho metod pomoci zvenčí. Proklepla jsem si mnoho terapeutů a vám tu překládám přehled terapií i terapeutů, které se mi nejvíc osvědčili. Jedná se o metody, které řeší problematiku traumat z dětství i pozdějších vývojových fází člověka.

Dárek č. 3

Podpora na e-mailu

Cena nevyčíslitelná

Není nad to, když tu je někdo, kdo je tu pro vás, na koho se můžete obrátit a zeptat se na cokoliv. 

Ať už budete potřebovat jen posdílet své pocity nebo se na něco zeptat nebo si s něčím nebudete vědět rady, moc ráda tu pro vás budu.