Prožitkový seminář

Můj hlas, moje síla

2.–4. října 2020
Chata Velkopolský mlýn, okr. Náměšť nad Oslavou

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dokázat se vyjádřit a rozpustit knedlík v krku. Dát prostor svému hlasu a spojit se se zdrojem své vnitřní síly, odvahy a radosti.

To všechno může být vaše!

Nemusíte mít zrovna ambici stát se řečníkem, profi zpěvačkou nebo profi zpěvákem.

 Ale nebát se projevit, dokázat říct, co potřebuju a stát si za sebou, je něco, co se hodí každému. Co říkáte? Není totiž zas až tak neobvyklé, že se nám stahuje hrdlo, když se za sebe máme postavit. 

 • Možná jste už jako děti mnohokrát zažili, že nebylo žádoucí vyjádřit svůj názor.
 • Možná nikdo nebyl zvědavý na to, co si myslíte a cítíte.
 • Možná jste navíc na úkor vašeho pěveckého projevu slýchali: „Radši nezpívej...

... a tak jste se stáhli a nedaří se vám vylézt ven, i když byste potřebovali.

Jmenuji se Monika Nisznanská

Učím lidi, jak se mít rád se vším všudy, přirozeně se projevovat a radovat se ze života. Už od dětství miluju zpěv.

Mé bolestné dětství mě přivedlo na cestu objevování léků na hluboké rány v lidském srdci.

I když jsem si dřív myslela, že s tím, co bylo, už nic nejde dělat, zjistila jsem, že přeci jen existují cesty, jak propustit bolest minulosti a žít spokojenější život.

Ještě před pár lety pro mě nebylo jednoduché vyjadřovat svá přání a potřeby naplno. Trvalo mi roky, než jsem se za sebe dokázala opravdu postavit. Největší odmítnutí toho, kdo opravdu jsem od mých nejbližších, mi v konci nejvíc pomohlo být sama sebou a stát si za tím.

Našla jsem způsoby, jak odemknout svůj hlas a projev. Už roky je předávám na svých seminářích. Vždy mám obrovskou radost, když mi přijde zpátky: „Moniko, díky, už se za sebe dokážu postavit!

Své letité zkušenosti práce s lidmi jsem tentokrát spojila se svou největší vášní - ZPĚVEM.

Ráda pomůžu i vám odemknout váš hlas a odvahu se za sebe postavit

Hlas je projevem naší vnitřní síly

Je jedno jestli se vyjadřujeme slovně nebo zpěvem. Jde o to, se vůbec dokázat vyjádřit. Hlas je ten nejdostupnější prostředník, jak odemknout svůj projev a nenechat už po sobě šlapat.

Co na semináři zažijete?

 • Prostor k sebevyjádření.
 • Přijetí čehokoliv, čím jste.
 • Propuštění velké tíhy minulosti.
 • Probuzení láskyplného vztahu k sobě sama.
 • Možnost prozkoumávat svůj hlas a svobodný projev.
 • Spojení se svou vnitřní silou.
 • Uvolnění skrze tanec a dynamické meditace.
 • Podporu skupiny stejně naladěných lidí.

Budeme pracovat na odbourání bloků a zpěv bude jen jedním z terapeutických nástrojů. Nevadí, pokud si o sobě myslíte, že neumíte zpívat. Skrze další metody práce s hlasem vám ukážu, jak můžete rozpustit své vnitřní bloky k sebevyjádření.

Do ruky se vám dostanou bubny - jembe a mikrofon všem, kdo budou chtít. Dojde i na kytaru. 🙂

Tenhle seminář je pro vás vhodný o to víc, o co víc máte s jakýmkoliv svým projevem spojené nepříjemné zážitky a strachy.

Co říkají účastníci semináře?

„Zpívání byla jen zástěrka pro něco mnohem důležitějšího, co nám Monika chtěla předat. 💋 Z cizích lidí se stali kamarádi, strachy se díky podpoře skupiny a Moniky rozpustily a já si to moc užil. Můj hlas je od té doby silnější a mnohem lépe vyjadřuje, jak se mám, co chci a co nechci.“
Richard Kubečka
„Ten strach z vlastní nedokonalosti… A pak zjištění, že ve skupině, kde se lidé navzájem podporují, je osvobozující zažít radost z projevení něčeho, co mělo zůstat schované ze strachu, že to není dost dobré.“
Stáňa Smahová
„Po semináři si všímám, že lidem víc říkám, co si myslím. Seminář mi k otevřené upřímnosti hodně pomohl. Seminář bych určitě doporučila, protože vidím, že hodně lidí má zraněné vnitřní dítě ani o tom neví. Dokáže pomoci k lepšímu životu.
Dita Kloudová
„Nikdo mě neříkal: prosím tě už nezpívej. Tak se ve mně uvolnil strach a já se přestala bát. Vyzkoušela jsem si to a ono to nebolelo. Partička, se kterou jsme se sešli, byla podporou. Bubnování, meditace, kytara, prostě všechno super! Vřele doporučuji a ráda bych jela zase.“
Kamila
„Přijde mi, že má slova stejně nemohou popsat vše do hloubky toho, kde se mě to všude dotklo. Mám pocit, že můj knedlíček mizí a je mi v tom moc dobře. Otevřeně sdílím své pocity i touhy, strachy a vše co tam je, bez ohledu na to, je-li to dost rozumné. Velké díky za krásný víkend. Jela bych znova. :)“
Živa Králová
Byla to pro mě fakt asi nejhezčí akce, kterou jsem v životě zažil. Zpívám si teď každý den doma, v lese, venku. Líbí se mi způsob, jakým Monika tento seminář vede. Žádný tlak, vše je dobrovolné.“
Marian PlicIT technik
Už se nebojím mluvit. Na semináři jsem začala chápat, odkud se bere můj strach a dovolila jsem si ho prožívat, stejně jako všechny své další emoce, které jsem doteď spíš potlačovala. S návratem domů pociťuji větší klid i ve svých blízkých vztazích."
Jitka Kovaříková

Pro koho je tenhle seminář určený?

 • Pro ty, kdo se chtějí za sebe umět postavit.
 • Pro ty, kteří se chtějí umět vyjádřit a rozpustit knedlík v krku.
 • Pro ty, kdo se chtějí zbavit strachu si zpívat.
 • Pro ty, kdo v sobě chtějí objevit svůj vnitřní zdroj radosti a odvahy.

Čeká na nás nádherná příroda a klid na jihu Čech. Útulná chalupa téměř na samotě u lesa. Bude tu prostor pro bytí sám sebou uprostřed voňavých luk a lesů.

Základní informace o semináři

 • Termín
  23. - 25. 4. 2021
  v pátek začneme v 18:00 večeří,
  v neděli skončíme kolem 15h
 • Místo
  Penzion Albrechtova vyhlídka, Frýdlant
 • Max. kapacita
  10 míst
 • Určení
  Pro ženy i muže
 • Cena
  4 200 Kč - kurzovné
  750 Kč / den za stravu 3x denně a ubytování

Své místo budete mít rezervované po uhrazení zálohy ve výši 2 100 Kč.
Doplatek kurzovného se platí na účet cca 2 týdny před začátkem semináře.
Poplatek za stravu a ubytování se pak vybírá v hotovosti na místě.

I když mě doma ve zpěvu nepodporovali, spíš sráželi, nedala jsem se a zpěvu se věnuju dál. Tady teď stojím a zpívám svůj sen. Svůj hlas dál odemykám a ráda s tím pomůžu i vám.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

K čemu tenhle seminář není?

Mým záměrem není udělat z vás profi zpěváky. Takže se tu nepotkáte s drilem ani tlakem. Nejsem učitelka zpěvu, ale jeho milovnice, která zpívá už od svých čtyř let. Znám však metody, jak rozpustit emoční bloky, které nám brání se vyjádřit a být sami sebou. Zpěv bude jen jedna z možností, jak to udělat. Proto tu prosím nečekejte školské vedení nebo odborné lekce zpěvu.

Budeme si s našimi hlasy hrát, prozkoumávat a objevovat, co všechno můžeme udělat pro to, aby se naše hrdlo uvolnilo a vy dokázali vyjádřit, co potřebujete.

Těším se na vás!