Rezervace termínu

Online - konzultace

Objednávka

Bonus

Po každé konzultaci vám zašlu krátké shrnutí. Je to takový malý BONUS. Zachytávám důležité okamžiky, které během konzultace proběhnou. Vaše řeč těla mi prozradí, kam je třeba zaměřit pozornost.

Je mým velkým přáním, aby se váš život posunul k větší spokojenosti a toto shrnutí tomu slouží. Je to takový malý pomocník ode mě na vaši další cestu.

Ďakujem Ti krásne za to, že si a že som Ťa mohla spoznať a že si ma veľa naučila. Veľmi Ti držím palce a želám hlavne veľa lásky v živote. 🙂 Po našom spoločnom rozhovore som pochopila viacero súvislosti v mojom doterajšom živote, čo ma posunulo míľovými krokmi dopredu. Ahoooj a krásny a úspešný život želám. Tvoja... zatiaľ iba klientka Daška 🙂
Daška z PrešovaSlovensko
Milá Moni, patří Ti velké díky. Díky tobě jsem „pevnější“ a s láskou k sobě silnější. Díky!
RiaLiberec
Věděla jsem, že si sama bráním v tom, abych žila šťastnější život, ale pořád jsem nevěděla, jak to mám udělat, abych si nebránila. Po přečtení Moničinýho e-booku zdarma mi bylo jasné, že ona je ta pravá, která mi může pomoci.
Pochopila jsem, proč ve vypjatých situacích reaguji neadekvátně a dostala jsem do ruky nástroj, který mi v těchto situacích pomůže. Obrovsky se mi ulevilo. Konzultaci doporučuji všem.
Tereza Pivoňková