Objednávka

 

Osobní terapie

Ráda vám podám svou pomocnou ruku na vaší cestě za větší životní spokojeností.


Předem děkuji za férovost

Když se ke mě objednáte, nabídnu vám na výběr několik termínů, na které mám rezervovanou terapeutickou místnost. Jakmile se na termínu domluvíme, znamená to pro mě závaznou rezervaci prostor, které musím zaplatit i v případě, že nepřijdete. Jsem tu pro vás ráda a přebírám zodpovědnost za kvalitu svých služeb. Vás prosím o převzetí zodpovědnosti za své rozhodnutí přijít, kterou mi prosím potvrďte uhrazením rezervačního poplatku. 

  • Poplatek mi slouží pouze na pokrytí nákladů na pronájem prostor v případě, že byste nepřišli.
  • O něj vám bude ponížena částka za proběhlou osobní terapii, kterou pak doplatíte na jejím konci.
  • V případě, že byste nepřišli, a dali mi o tom vědět méně jak 48 h předem, rezervační poplatek mi zůstane z výše uvedeného důvodu.

„Moniko, moc si vážím Tvé podpory a děkuji za ni! :-) Tvá slova trefila přímo do černého a moc Ti děkuju. Vůbec jsem to netušila, ale opravdu jsem to potřebovala slyšet.
Je to pro mě obrovská podpora, to že jsem na správné cestě a že je to opravdu v pořádku. Učím se být sama "sama". Hodně to souvisí s mým dětstvím a pocitem opuštěnosti, prázdnoty a samoty. Vidím, že se začínají otevírat nové věci a z toho mám radost. Věřím, že se to opravdu všechno poskládá k mé plné spokojenosti.
S láskou Jarka“
JarkaTrutnov

Těším se na vás!