Najít cestu 

Online - konzultace

Ráda vám pomohu s nalezením vaší cesty k uvolnění a radosti.

Pojďme se společně podívat na vaši osobní cestu. Vím, že nabízí víc, než si dnes dokážete představit...

Můžete žít spokojeněji ve vztahu k sobě sama i ve vašich blízkých vztazích.


Podmínky konzultace

 • 1
  Konzultace probíhá přes Skype nebo i jiný online komunikační nástroj (Vibre, Whatsapp ap.)
  Podmínkou je možnost videohovoru. I naše tělo hovoří a mě tak pomáhá rozumět vám ještě líp.
 • 2
  Trvá 60 minut
  Rozhvor má svou základní strukturu. Nevyhneme se seznámení se a rozloučení :o), které by nám však nemělo trvat déle než 10 minut. Cenu za konzultaci nad rámec jedné hodiny najdete u bodu cena.
 • 3
  Téma je čistě na vás
  Rozhvor bude přizpůsoben vašim potřebám. To, že se na mě obracíte znamená, že byste se rádi něco dozvěděli. Těším se na vaše dotazy. Je to váš čas, tak se odvažte ptát. Pokud však jsou vaším tématem jakékoliv vztahy, dříve či později se dostaneme k dětskému já.
 • 4
  Cena je 700 Kč
  Částka je splatná do týdne od uskutečnění konzultace. Pokud bysme potřebovali víc jak hodinu, za každou další započatou půlhodinu zaplatíte jen 300 Kč.
 • 5
  Termín
  Na termínu se dohodneme e-mailem jakmile obdržím vaši objednávku.

Objednávka

Bonus

Po každé konzultaci vám zašlu krátké shrnutí. Je to takový malý BONUS. Zachytávám důležité okamžiky, které během konzultace proběhnou. Vaše řeč těla mi prozradí, kam je třeba zaměřit pozornost.

Je mým velkým přáním, aby se váš život posunul k větší spokojenosti a toto shrnutí tomu právě slouží. Je to takový malý pomocník ode mě na vaši další cestu.

Ďakujem Ti krásne za to, že si a že som Ťa mohla spoznať a že si ma veľa naučila. Veľmi Ti držím palce a želám hlavne veľa lásky v živote. :) Po našom spoločnom rozhovore som pochopila viacero súvislosti v mojom doterajšom živote, čo ma posunulo míľovými krokmi dopredu. Ahoooj a krásny a úspešný život želám. Tvoja... zatiaľ iba klientka Daška :)
Daška z PrešovaSlovensko

Jmenuji se Monika Nisznanská

Pomáhám lidem žít radostnější a spokojenější život prostřednictvím léčení emocionálních zranění z dětství.

 Já dnes takový život mám. To samé přeji i ostatním lidem. Předcházelo tomu mnoho hledání a zkoušení, kterých vás velmi ráda ušetřím.

Vím, kudy se vydat za větší vnitřní spokojeností a harmonií ve vztazích a ráda vám to ukážu.


Co ještě mi vzkazují...

Milá Moni, patří Ti velké díky. Díky tobě jsem „pevnější“ a s láskou k sobě silnější. Díky!
RiaLiberec
Na konzultaci k Monice jsem se objednala, protože jsem cítila, že to musím udělat, udělat pro sebe a svůj lepší život. Věděla jsem, že si sama bráním v tom, abych žila šťastnější život, ale pořád jsem nevěděla, jak to mám udělat, abych si nebránila. Po přečtení Moničinýho e-booku zdarma mi bylo jasné, že ona je ta pravá, která mi může pomoci. Konzultace probíhala krásně hladce, všechno plynulo a já jsem se spojila sama se sebou.
Pochopila jsem, proč ve vypjatých situacích reaguji neadekvátně a dostala jsem do ruky nástroj, který mi v těchto situacích pomůže. Obrovsky se mi ulevilo. Starat se o své vnitřní dítě musíme všichni. Potom budeme žít život sami za sebe, takový, jaký chceme, bez vzorců získaných výchovou. Konzultaci doporučuji všem. Skoro všichni totiž někdy nejednáme sami za sebe, skoro všichni jednáme podle vzorců, které se nám nelíbí.
Tereza Pivoňkováwww.terezapivonkova.cz