UŽ JEDU!

Přihláška na seminář

Osvoboď své vnitřní dítě

v termínu 19. - 24. 11. 2019

  • ANO
    chci odložit pytel bolesti minulosti, dokázat se za sebe postavit a víc se radovat ze života.
  • ANO
    Vím, že svou osobní účastí na semináři získám tři bonusy v hodnotě 689 Kč až 1 100 Kč ++.
  • ANO
    Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje zadané v přihlášce, především e-mailovou adresu, která bude sloužit k další komunikaci ohledně organizace semináře.

„Seminář je úžasnou možností nahlédnout do svého nitra. Umožní být jen sám se sebou, dát najevo emoce, dovolit si být sám sebou, srovnat si vztahy s rodiči, vyslovit ještě nevyslovitelné, nebát se pustit vlnu svých pocitů tím, že je člověk mezi lidmi, kteří jej chápou. Ze semináře jsem si s sebou odnesla pocit osvobození, uvolnění a schopnost radovat se i z maličkostí. Seminář mi pomohl uvědomit si, že vše začíná a končí u mne, že okolí jen reaguje na mé chování. Dokáži teď lépe reagovat na tlak okolí - některé věci si tak nepřipouštím. Reakce svého okolí si již tak neberu osobně, a tím také mé okolí reaguje jinak.“

Markéta Koutná

Mám nový šťastný život sebelásky a hravého dítěte namísto toho věčného pesimisty s životem plným strachů, kterým jsem ještě před pár týdny byla. Znovu jsem našla tu holčičku v šatičkách, co se točí dokola s velkou sukní, hopsá a tančí, je pořád na špičkách a směje se. Přineslo mi to neuvěřitelnou svobodu ve svém já. :o) Seminář bych doporučila, protože prostě mění život! Děkuju!!!!

Erika Majgotová

Potřebujete pomoc s přihláškou?

Napište na monika.nisznanska@gmail.com nebo volejte na +420 735073660.

Rádi Vám pomůžeme nasednout do auta a vydat se na cestu za radostí. :o)