Rádi byste zjistili, JAK MOC vás ovlivňuje vaše dětství?

Ve kterých oblastech vašeho života nejvíce pociťujete jeho dopad, jak se to projevuje

a co se s tím dá dělat? 

Test míry zranění vnitřního dítěte

Jednoduchý nástroj k nalezení cesty za spokojeným a radostným životem.

I vy můžete uzdravit svůj vnitřní svět, najít usmíření se svou bolestnou minulostí a cítit se uvolněně a radostně.


Žárlivostí


Ráda vám pomůžu vymotat se z toho bludiště.

Jmenuji se Monika Nisznanská.

Pomáhám lidem uzdravit a rozradostnit jejich dětské já.

Mé bolestné dětství mě přivedlo na cestu objevování léků na hluboké rány v lidském srdci.

A i když jsem si dřív myslela, že s tím, co bylo, už nic nejde dělat, zjistila jsem, že přeci jen existují cesty, jak se přestat nechat vláčet bolestí z minulosti a uzdravit svůj vnitřní svět.

Stačí si udělat můj TEST MÍRY ZRANĚNÍ VNITŘNÍHO DÍTĚTE

a už budete budete vědět, co ve svém životě potřebujete dosytit, které rány poléčit, a jak to udělat.Test se skládá ze dvou částí:

 • 1
  Vaše postoje a zkušenosti
  V této části testu zodpovíte otázky, které se týkají vašich postojů a zkušeností v různých oblastech lidského života.
 • 2
  Životní souvislosti
  V druhé části testu budete odpovídat na otázky, které se týkají samotného dětství, vaší rodiny a vašich blízkých vztahů. Toto je část testu, která mi umožňuje pochopit a rozklíčovat vaše osobní životní souvislosti.

Na základě vašich odpovědí zjistím, ve kterých obdobích vašeho dětského vývoje vše neproběhlo, tak jak mělo.

To mi dá jasná vodítka, jak vám pomoci i na dálku.Test vychází z velmi věrohodného zdroje, z knihy Návrat domů od Johna Bradshawa, která se stala New York Times bestsellerem. Je to jedna z nejlepších publikací, která velmi precizně vystihuje problematiku zranění vnitřního dítěte. Výběr otázek ovlivnila i má osobní zkušenost a příběhy mých klientů.


Co vyhodnocením testu získáte?

Jednoduše KLÍČ k vaší životní spokojenosti.

 • Mapu na cestu k uzdravení zhotovenou přesně na míru pro vás. Tedy konkrétní doporučení, jak postupovat.
 • Řešení pro mnoho situací ve svém životě. Díky tomu, že pochopíte, co jste potřebovali a potřebujete vy sami, budete schopní porozumět i ostatním.
 • Najdete odpovědi na spoustu otázek, týkajících se životních situací, se kterými se potkáváte. Pochopíte vaše životní souvislosti.

„Vyhodnocení testu míry zranění vnitřního dítěte pro mne bylo něco jako nahlédnutí do mé osobní třinácté komnaty, kam bylo dlouho zakázáno vstoupit a mnohé uvnitř bylo skryto v milosrdném zapomnění... Paní Monika naprosto přesně vystihla okolnosti a typy zranění, která si nesu dodnes a jež ovlivňují můj současný život. Musím přiznat, že pohlédnutí v tvář své potlačené minulosti mnou hluboce otřáslo. Zároveň však ve vyhodnocení paní Monika dává naději a nabízí řešení v podobě znovuobjevení svého vnitřního dítěte, navázání hlubokého a radostného vztahu sama k sobě, vyléčení svých dětských zranění a ukazuje směr, kterým je možno se vydat. Vyhodnocení testu mě přimělo se hluboce zamyslet nad svým životem a pomohlo mi rozhodnout se jej začít po krůčkách měnit. :-)„

HankaPoniklá

Vyhodnocení testu stojí

3 300 Kč

Je vhodné pro ty, kdo:

 • se chtějí pravdivě podívat do svého nitra, 
 • opravdu chtějí se svým životem něco udělat,
 • mají odhodlání a odvahu se do svého léčení pustit sami a vytrvat v něm.

Co všechno obsahuje

 • Konkrétní doporučení pro vás, jak s výsledky dál pracovat, aby se začala léčit vaše zranění. (časová dotace:  1 h)
 • Vypracování písemného vyhodnocení (časová dotace: 2 - 3 h)
 • Osobní vyhodnocování                                (časová dotace: 3 - 4 h)

Ještě pár děkovných hlasů...

„Monika, Tvoje vyhodnotenie je neuveriteľne presné. Hoci mám už veľa vecí vyliečených, kápla si na tie omrvinky zranení, ktoré tam ešte zostali. A to úplne presne. Aj s perfektným doporučením. Nechápem, ako si to vyčítala z tých odpovedí na otázky, ale nelámem si tým hlavu. Len skladám klobúk dole so slovami: Poklona, madam...a Ďakujem! Verím, že tento test pomôže veľa veľa ľuďom a prinesie na svet veľa veľa Lásky."

Miriam ŠtolfováExpertka na vedomú kreativitu a autorské motivačné video,
www.miriamstolfova.sk

„Jak může někdo na druhém konci jen podle odpovědí v testu znát ty nejniternější zranění malý Martiny? Díky za další kousky do skládanky. Na cestě k přijetí a celistvosti se velmi hodilo."

MartinaŘevnice

„Vaše vyhodnotenie testu zranenia vnútorného dieťaťa mi veľmi pomohlo zorientovať sa v konkrétnych témach, ktoré súvisia s jednotlivými obdobiami v mojom detstve. Bolo to veľmi výstižné a pomohlo mi to spoznať, v ktorých časových úsekoch je zranení najviac. Takže viem, na čo sa mám sústrediť. Určite je test prínosom, ktorý veľa napovie a otvára oči tam, kde by sme ich chceli nechať zatvorené.
Ešte raz Vám zaň ďakujem."

MonikaKošice

„Z celého srdce Vám děkuji za vyhodnocení testu, ve kterém je vše úplně přesně popsáno. Při jeho čtení jsem nejdřív cítila veliký tlak na prsou a slzy v očích, ale pak přišla velká úleva, jako když praskne obruč. Už se moc těším na to, jak budu hýčkat a léčit s Vaší pomocí svoje vnitřní dítě. S velkou pokorou děkuji, že jsem Vás mohla najít."

Hanka Palečková

Navíc jako BONUS získáváte

Hodinovou konzultaci po skypu

ABY BYLO JASNO

v hodnotě 600 Kč.

Proběhne až po té, co si vyhodnocení přečtete.

Během konzultace se podíváme na to, co Vám případně nebude jasné a zároveň vám během hovoru můžu ještě poradit, jak to celé co nejlépe převést do praxe.


Potřebujete se na něco zeptat?

Napište mi na monika@monikanisznanska.cz nebo volejte na +420 735 073 660.