Série konstelačních setkání

Žiju svůj život

Chcete porozumět sobě i svým blízkým, nebrat si osobně jejich chování?  Toužíte přepsat vzorce, které možná ani nejsou vaše jak v soukromé tak i v pracovní oblasti a žít SVŮJ ŽIVOT s větší lehkostí a radostí?

To je něco, co do našich životů umí vnést systemické konstelace. Terapeutická metoda, která rovná nejen rodinné vztahy, rozpouští emoční napětí, dává prostor opustit role, které jsme nevědomky převzali, a najít tak vnitřní klid.

 Můžete propustit zátěž, která vám brání žít naplněný a především svůj vlastní ŠŤASTNÝ ŽIVOT.

Možná si připadáte bezradní, ztracení a neukotvení, nechápete, proč vám do života chodí stále stejný typ partnerů, máte trápení s vlastními dětmi, peníze vám neustále utíkají a zdraví taky příliš dobře neslouží, ale ne a ne z toho začarovaného kruhu vystoupit.

Asi budete překvapení, když se dozvíte, že to může být důsledek následujících situací, které jste doteď nijak neřešili:

 • situace, kdy vaše maminka před vámi potratila dítě,
 • když jste sami potratili dítě a vytěsnili to,
 • rodič, který v rodině  příliš nefungoval,
 • když jste byli nechtěné dítě,
 • když naši rodinu potkaly těžké události jako např. zabavení majetku, válka, tragická úmrtí apod.,
 • rozvod rodičů nebo i brzké úmrtí jednoho z rodičů.
 • Tento seznam by mohl mít mnoho dalších bodů...

To všechno jsou situace, které se do nás hluboce zapsaly a dál si je neseme ve svém podvědomí a leckdy i nevědomí. Díky nim nemůžeme naplno žít svůj život.

Nemusíte je dál nést s sebou!

Právě systemické konstelace umožňují přepsat stopy, které ve vás tyto situace zanechaly a tím vytvořit prostor, aby se věci mohly začít dít ve váš prospěch.

Ráda vám s tím pomůžu.

„Na metodě systemických konstelací mě zaujala až neuvěřitelná pravdivost. Je to skvělý způsob, jak se podívat za oponu, pochopit, proč se věci dějou tak, jak se dějou. Pochopila jsem vztahy v naší rodině a motivaci chování svých blízkých. Podařilo se mi tady vyčistit některé bloky. Díky tomu se směrem ke mně otevřel „kanál lásky“. Způsob Moničiny práce je velmi jemný, trpělivý a laskavý.
Míša Paldusová

Jmenuji se Monika Nisznanská

Učím lidi, jak se mít rád se vším všudy, přirozeně se projevovat a radovat se ze života. Už od dětství miluju zpěv.

Mé bolestné dětství mě přivedlo na cestu objevování léků na hluboké rány v lidském srdci.

I když jsem si dřív myslela, že s tím, co bylo, už nic nejde dělat, zjistila jsem, že přeci jen existují cesty, jak propustit bolest minulosti a žít naplněný šťastný život.

Zvu vás na sérii konstelačních setkání s názvem

Žiju svůj život

Jedná se o tři samostatné tématicky zaměřené večery a jednu sobotu. Každého setkání se můžete zúčastnit zvlášť nebo celé série za zvýhodněnou cenu.

Zdravější partnerské vztahy

Udělat prostor partnerství v lásce, upřímnosti, opravdovosti, hloubce a uznání všeho, co do života obou partnerů patří.

14. 9. 2020 od 18:30 - 22:00

UŽ PROBĚHLO.

Léčení vztahů v původní rodině

Nechat rodičům, co je jejich, odžít, co nebylo odžito, co podprahově hýbe rodinnými vztahy. Prostě odložit rodinnou zátěž a jít vlastní cestou.

26. 10. 2020 od 18:30 - 22:00

Zbývá 1 volné místo.

Konstelace
na přání

Celý den budeme stavět konstelace na vaše přání na kteroukoliv oblast ve vašem životě, třeba i na zdraví nebo hojnost. 🙂 Téma bude na každém z vás.

28. 11. 2020 od 10:00 - 18:00

Zbývá 9 volných míst.

Základní informace

POSLEDNÍ mé konstelace do odvolání

 • Místo konání
  Studio Loona - Sál Valkýra, Praha 8
 • Termíny
  14. 9. 2020 (18:30 – 22:00) - už proběhlo
  26. 10. 2020 (18:30 – 22:00)
  28. 11. 2020 (10:00 – 18:00)
 • Max. kapacita
  6 míst dle současných opatření.
 • Cena
  400 Kč za večer
  1 200 Kč sobota

Co říkají účastníci

„Pokud patříte k lidem, kteří v životě chtějí naplno prožívat a nejen logicky chápat… jste na správné adrese.
Přiznám se, že když jsem se poprvé před lety setkala s pojmem konstelace, byla jsem hodně skeptická. I tak jsem zašla na zkušební setkání, abych po chvilce zjistila, že to opravdu není nic pro mě. Roky plynuly a já se dostala na cyklus seminářů Zářivá žena, kde jsem měla příležitost si to vyzkoušet znovu. Tentokrát pod taktovkou Moniky. A moje zkušenost s ní? Jedním slovem mazec a to v pozitivním smyslu. Během velice krátké doby dokáže najít příčinu problému a citlivě a zkušeně vás provést v momentech, kdy si procházíte k velice silným uvědoměním.“
Andrea GembalováBrno
„Ještě před tím, než jsem měl tu čest absolvovat sérii konstelačních večerů u Moniky, jsem již měl nějaké zkušenosti s touto formou osobního hlubokého léčení, které bych nazval: „dobrodružnou cestou do vlastního nitra“. Asi mě nikdy nepřestane udivovat množství a kvalita získaných náhledů k situacím, které se zdály být tíživé a nepřekonatelné. S pochopením a rozklíčováním vazeb a tíživých situací v rámci rodiny, může přijít úleva a lehkost v životě. Setkání u Moniky jsou vždy velice milé, příjemné a velice bezpečná a přátelská atmosféra přispívá k otevření se a sdílení. Rozhodně doporučuji. :)“
Petr HrdinaPraha
„Díky konstelacím jsem pochopila mé rodinné vazby, proč svůj život žiji právě tak a ne jinak. Porozuměla jsem smrti mého táty a krásně ladím vztah s mamkou. Otevřely se mi zcela nové obzory a plnými doušky si užívám nových poznatků. Vím, že svůj život mám ve svých rukách a teď je to na mně.„
Lenka ČervinkováSedlčany
„Na konstelacích u Moniky mě zaujalo, jak je vede úplně jinak, dynamicky. Naposledy jsem představovala peníze. Bylo mi dáno nahlédnout do jejich energie a zacítit si úctu k nim a respekt. V této oblasti teď i u sebe vnímám změnu. Ostatním bych konstelace doporučila, pokud chtějí najít řešení svých problémů, zlepšit kvalitu života a podílet se na proměně kolektivního vědomí.“
AndreaBrno
„Na metodě systemických konstelací mě zaujala možnost vžít se do role někoho jiného. Vidět a cítit věci, tak je vidí a cítí on. Díky nim jsem pochopila mnoho souvislostí. I vy tak můžete najít důvod, proč se nejbližší lidi kolem vás chovají daným způsobem. Jaký dopad má jejich chování na Vás a jak Vy můžete svým chováním ovlivnit ostatní. Konstelaci bych určitě doporučila lidem, kteří se chtějí změnit, vidět věci jinak nebo mají problémy v rodině, nevěří si, nedaří se jim navazovat dlouhodobé vztahy. Mně se díky konstelacím zlepšil vztah s otcem. A také se změnilo mé chování v partnerském vztahu. Dávám druhému více volnosti, nejsem k němu tolik připoutaná.
ŠárkaOlomouc
„Přemýšlím, jak uchopit skoro neuchopitelné a být krátká a výstižná. Jednak jsem žasla nad tím jak to, že jsme všichni propojení, funguje v praxi. Ať v souvislosti s tím, co se odehrávalo při konstelacích, nebo s tím, co se pak následně odehrávalo doma. Kdybych to nezažila, tak bych tomu nevěřila. Asi nejsilnějším zážitkem pro mě byl prožitek té blízkosti a opravdovosti při všech setkáních. Ve zkratce to pro mě bylo příjemné, léčivé a obohacující.“
Petra PalusováPraha

I vy můžete objevit léčivé kouzlo této metody...

 • Podíváte se na různé roviny vašich vztahů: s partnery, s rodiči, s dětmi, se spolupracovníky i na vnitřní vztahy jednotlivých částí vaší osobnosti.
 • Budete moci propustit bolest minulosti ať už svou vlastní nebo i vašich blízkých.
 • Uděláte prostor pro zdravější fungování všech vašich vztahů.
 • A hlavně odevzdáte role, které jste nevědomě převzali ze svých rodinných systémů, díky nimž nežijete svůj život.

Příklady témat: nedořešený rozchod nebo rozvod, problematické vztahy s rodiči nebo dětmi, potrat, problémy v partnerských vztazích, problémy v práci, vnitřní nespokojenost.

Už nemusíte opakovat nefunkční vzorce z vašich rodin!

Těším se na vás!