Chcete porozumět sobě i svým blízkým, nebrat si osobně jejich chování?  Toužíte přepsat vzorce, které možná ani nesjou vaše jak v soukromé tak i v pracovní oblasti a

 

žít SVŮJ ŽIVOT s větší lehkostí a radostí?


To je něco, co do našich životů umí vnést systemické konstelace. Terapeutická metoda, která rovná nejen rodinné vztahy, rozpouští emoční napětí, dává prostor opustit role, které jsme nevědomky převzali a najít tak vnitřní klid.

 Můžete propustit zátěž, která vám brání žít naplněný a především svůj vlastní ŠŤASTNÝ ŽIVOT.

Možná si připadáte bezradní, ztracení a neukotvení, nechápete proč vám do života chodí stále stejný typ partnerů, máte trápení s vlastními dětmi, peníze vám neustále utíkají a zdraví taky příliš dobře neslouží, ale ne a ne z toho začarovaného kruhu vystoupit.

Asi budete překvapení, když se dozvíte, že to může být důsledek následujících situací, které jste doteď nijak neřešili:

 • situace, kdy vaše maminka před vámi potratila dítě,
 • když jste sami potratili dítě a vytěsnili to,
 • rodič, který v rodině  příliš nefungoval,
 • když jste byli nechtěné dítě,
 • když naši rodinu potkaly těžké události jako např. zabavení majetku, válka, tragická úmrtí apod.,
 • rozvod rodičů nebo i brzké úmrtí jednoho z rodičů.

Tento seznam by mohl mít mnoho dalších bodů...

To všechno jsou situace, které se do nás hluboce zapsaly a dál si je neseme ve svém podvědomí a leckdy i nevědomí. Díky nim nemůžeme naplno žít svůj život.

Nemusíte je dál nést s sebou!

„Na metodě systemických konstelací mě zaujala až neuvěřitelná pravdivost. Je to skvělý způsob, jak se podívat za oponu, pochopit, proč se věci dějou tak, jak se dějou. Pochopila jsem vztahy v naší rodině a motivaci chování svých blízkých. Podařilo se mi tady vyčistit některé bloky. Díky tomu se směrem ke mně otevřel „kanál lásky“. Způsob Moničiny práce je velmi jemný, trpělivý a laskavý.
Míša Paldusová

Právě systemické konstelace umožňují přepsat stopy, které ve vás tyto situace zanechaly a tím vytvořit prostor, aby se věci mohly začít dít ve váš prospěch.

Ráda vám s tím pomůžu.


Jmenuji se

Monika Nisznanská

Jsem průvodkyně na cestě za radostí a pečovatelka o vnitřní svět člověka. Již několik let pořádám semináře a také na osobních terapiích provázím klienty k větší životní spokojenosti a porozumění ve vztazích.

Zvu vás na sérii konstelačních setkání s názvem

Žiju svůj život

Jedná se o tři samostatné tématicky zaměřené večery a jednu sobotu.

Každého setkání se můžete zúčastnit zvlášť nebo celé série za zvýhodněnou cenu.

 

Zdravý partnerský vztah

Udělat prostor partnerství v lásce, upřímnosti, opravdovosti, hloubce a uznání všeho, co do života obou partnerů patří.

Termín bude upřesněn

14 volných míst

Léčení vztahů v původní rodině

Nechat rodičům, co je jejich, odžít, co nebylo odžito, co podprahově hýbe rodinnými vztahy. Prostě odložit rodinnou zátěž a jít vlastní cestou.

Termín bude upřesněn

14 volných míst

Konstelace na přání

Celý den budeme stavět konstelace na vaše přání na kteroukoliv oblast ve vašem životě, třeba i na zdraví nebo hojnost. :) Téma bude na každém z vás.

Termín bude upřesněn

14 volných míst

 • Místo konání
  Centrum šestý smysl, Praha 1
 • Max. kapacita
  14 míst
 • Cena
  400 Kč za každý večer
  Všechny tři večery 1 000 Kč po slevě
  200 Kč

I vy můžete objevit léčivé kouzlo této metody...

„Pokud patříte k lidem, kteří v životě chtějí naplno prožívat a nejen logicky chápat… jste na správné adrese.
Přiznám se, že když jsem se poprvé před lety setkala s pojmem konstelace, byla jsem hodně skeptická. I tak jsem zašla na zkušební setkání, abych po chvilce zjistila, že to opravdu není nic pro mě. Roky plynuly a já se dostala na cyklus seminářů Zářivá žena, kde jsem měla příležitost si to vyzkoušet znovu. Tentokrát pod taktovkou Moniky. A moje zkušenost s ní? Jedním slovem mazec a to v pozitivním smyslu. Během velice krátké doby dokáže najít příčinu problému a citlivě a zkušeně vás provést v momentech, kdy si procházíte k velice silným uvědoměním.“
Andrea GembalováBrno
„Ještě před tím, než jsem měl tu čest absolvovat sérii konstelačních večerů u Moniky, jsem již měl nějaké zkušenosti s touto formou osobního hlubokého léčení, které bych nazval: „dobrodružnou cestou do vlastního nitra“. Asi mě nikdy nepřestane udivovat množství a kvalita získaných náhledů k situacím, které se zdály být tíživé a nepřekonatelné. S pochopením a rozklíčováním vazeb a tíživých situací v rámci rodiny, může přijít úleva a lehkost v životě. Setkání u Moniky jsou vždy velice milé, příjemné a velice bezpečná a přátelská atmosféra přispívá k otevření se a sdílení. Rozhodně doporučuji. :)“
Petr HrdinaPraha
„Díky konstelacím jsem pochopila mé rodinné vazby, proč svůj život žiji právě tak a ne jinak. Porozuměla jsem smrti mého táty a krásně ladím vztah s mamkou. Otevřely se mi zcela nové obzory a plnými doušky si užívám nových poznatků. Vím, že svůj život mám ve svých rukách a teď je to na mě.„
Lenka ČervinkováSedlčany
„Na konstelacích u Moniky mě zaujalo, jak je vede úplně jinak, dynamicky. Naposledy jsem představovala peníze. Bylo mi dáno nahlédnout do jejich energie a zacítit si úctu k nim a respekt. V této oblasti teď i u sebe vnímám změnu. Ostatním bych konstelace doporučila, pokud chtějí najít řešení svých problémů, zlepšit kvalitu života a podílet se na proměně kolektivního vědomí.“
AndreaBrno
„Na metodě systemických konstelací mě zaujala možnost vžít se do role někoho jiného. Vidět a cítit věci, tak je vidí a cítí on. Díky nim jsem pochopila mnoho souvislostí. I vy tak můžete najít důvod, proč se nejbližší lidi kolem vás chovají daným způsobem. Jaký dopad má jejich chování na Vás a jak Vy můžete svým chováním ovlivnit ostatní. Konstelaci bych určitě doporučila lidem, kteří se chtějí změnit, vidět věci jinak nebo mají problémy v rodině, nevěří si, nedaří se jim navazovat dlouhodobé vztahy. Mě se díky konstelacím zlepšil vztah s otcem. A také se změnilo mé chování v partnerském vztahu. Dávám druhému více volnosti, nejsem k němu tolik připoutaná.
ŠárkaOlomouc
„Přemýšlím, jak uchopit skoro neuchopitelné a být krátká a výstižná. Jednak jsem žasla nad tím jak to, že jsme všichni propojení, funguje v praxi. Ať v souvislosti s tím, co se odehrávalo při konstelacích, nebo s tím, co se pak následně odehrávalo doma. Kdybych to nezažila, tak bych tomu nevěřila. Asi nejsilnějším zážitkem pro mě byl prožitek té blízkosti a opravdovosti při všech setkáních. Ve zkratce to pro mě bylo příjemné, léčivé a obohacující.“
Petra PalusováPraha
 • Podíváte se na různé roviny vašich vztahů: s partnery, s rodiči, s dětmi, se spolupracovníky i na vnitřní vztahy jednotlivých částí vaší osobnosti.
 • Budete moci propustit bolest minulosti ať už svou vlastní nebo i vašich blízkých.
 • Uděláte prostor pro zdravější fungování všech vašich vztahů.
 • A hlavně odevzdáte role, které jste nevědomě převzali ze svých rodinných systémů, díky nimž nežijete svůj život.

Příklady témat: nedořešený rozchod nebo rozvod, problematické vztahy s rodiči nebo dětmi, potrat, problémy v partnerských vztazích, problémy v práci, vnitřní nespokojenost.

UŽ NEMUSÍTE OPAKOVAT NEFUNKČNÍ VZORCE Z VAŠICH RODIN! 

Těším se na vás