Přijďte objevit LÉČIVOU SÍLU DOTEKU

a uzdravit a obohatit své spojení s lidmi i se sebou sama.

Dotyk je nejzákladnější lidskou potřebou už od raného dětství.

Míra jejího nasycení má zásadní vliv na pocit naší spokojenosti a plnosti v životě.

Většina z nás bohužel nezažila jeho dostatek jak v dětství, tak ani v dospělosti. Někteří dokonce mají s dotekem špatné zkušenosti, které jim nedovolují se doteku otevřít. 

Už víc mých klientů si postesklo, že se jim nedostává doteku, který by byl bezpečný a léčivý. A protože ho zažili na mých seminářích, volali po opakování.

Já jejich volání vyslyšela a připravila pro vás ochutnávkové dotykové setkání

Léčivá síla doteku

V bezpečném a přátelském prostředí pod zkušeným vedením se naučíte vědomě zacházet s dotekem. 

 • Kdy?
  24. 4. 2019 - večerní setkání se RUŠÍ. Brzy bude možnost přihlásit se na celodenní dotykové setkání, které se uskuteční v sobotu 15. června.
 • Kde?
  Sál Valkýra, Praha 8
 • Kapacita
  18 volných míst
 • Cena
  380 Kč v předprodeji do 19. 4. včetně,
  od 20. 4. a na místě 450 Kč

Sál Valkýra, Křižíkova 67, Praha 8 - Karlín

Co říkají ti, co už ho zažili...

Petr: „Doufal jsem, že si dlouho budeme povídat... “ 🙂

 

Míša: „Dnes už si dokážu říct, co potřebuju...“

 

Renča: „I když jsem si na začátku říkala, že na lavičce, kam jsme měli možnost se stáhnout, zůstanu celý večer, nepotřebovala jsem ji ani jednou... “ 🙂

Tohle setkání přišlo jako na zavolanou, protože jsem téma dotyku poslední dobou řešil. Šel jsem na něj s obavou z dotyku s cizími lidmi, ale po úvodním povídání a sdílení se pro mě atmosféra stala dostatečně důvěrnou, abych svoje obavy mohl rozpustit. Odcházel jsem s pocitem, že všichni lidé jsou si blízcí, když odhodí své brnění, které je chrání. A tohle se snažím přenést i do svého života a víc vstupuji do kontaktu s druhými. Takže pokud chcete zažít ten pocit blízkosti, určitě setkání s Monikou a Martinem doporučuji.

Petr HrdinaPraha

Na setkání s dotykem mě přivedla zvědavost. Věřila jsem, že v téhle oblasti jsem v pohodě a jen si to potvrdím. No, o to objevnější večer to pro mě byl. Ukázalo se, že si moc neumím vytyčit vlastní hranice. A to nejen v dotecích. Došlo mi, jak často si v různých situacích říkám, že je to "v pohodě", když se mě někdo dotýká. Ale v pohodě to není a způsobuje to takový nepříjemný pocit nepohody. Teď už vím, odkud pramení a postupně se učím říct si, co chci a co už ne. Protože když to neřeknu nahlas, ostatní to nemůžou vědět. Takže, jestli chcete vědět, jak jste na tom se svými hranicemi, tak tady to zjistíte velmi rychle.

Helča Kovácsůdentální hygienistka, Chomutov

Na dotykové setkání jsem šla se strachem i zvědavostí. Zavolala si mě potřeba naučit se léčivý dotek dávat i přijímat. Během večera jsem se cítila velmi bezpečně a důvěrně a odcházela jsem s velkým vnitřním klidem a mírem. Nejvíc mě oslovilo cvičení, díky kterému jsem si uvědomila, že můžu mít vlastní hranice a můžu říct, jaký dotek se mi líbí a který už nechci. Určitě chci pokračovat v poznávání možností léčivé síly nesexuálního doteku. A jediné, co bych změnila je délka setkání, protože tento večer byl příliš krátký 🙂

Janaasistentka prodeje, Praha

Chtěl bych ještě jednou poděkovat za váš dotykový workshop. Pořád mi to přináší nové pohledy a různé věci o sobě a vztazích vnímám jinak. Jako bych otevřel nové dveře a teď pomalu koukám, co je za nimi a co mi to přináší. Jsem rád, že jste ten workshop udělali a že jsem do toho šel. 🙂 Stálo to za to.

Petr AdamovskýPraha

 • Seminář je určený párům i jednotlivcům, ženám i mužům v jakémkoliv věku.
 • Primárním cílem tohoto setkání NENÍ dotek, který má sexuální kvalitu, ale pečující láskyplný dotek. Hravou formou se naučíte dávat a přijímat různé kvality doteku.
 • Zjistíte jak prozkoumat svoje hranice a jak si říci o to, co potřebujete a co naopak nechcete. Když se totiž naučíme jak zacházet s dotykem a svými hranicemi s respektem k sobě i k partnerovi, vytváří to dobrý základ pro prožívání naplňující intimity i léčení našich emocionálních zranění z dětství.
 • Cvičení budou probíhat v oblečení a bez doteku na intimních částech těla.

Pokud máte s dotykem negativní zkušenosti, toto setkání vám je pomůže postupně přepsat.

* Ideálně si s sebou pro své pohodlí přineste vlastní podložku a deku a uzavíratelnou láhev na pití.


Tímto setkáním vás bude provázet

Monika Nisznanská

se svým mužem Martinem

Monika je průvodkyně na cestě za radostí a pečovatelka o vnitřní svět člověka. Již několik let pořádá semináře a také na osobních terapiích provází klienty k větší životní spokojenosti a porozumění ve vztazích metodami léčení vnitřního dítěte.

Martin ve svém životě objevil a dál prozkoumává léčivou a naplňující sílu doteku. Tuto transformační zkušenost rád s nadšením předává dál téměř nakažlivým způsobem. :o)