E-book zdarma

Co je to vnitřní dítě?

Co je vlastně vnitřní dítě a jak nám jeho zranění komplikují dospělý život a co získáte jeho uzdravením?

Proč si e-book přečíst?

  • Dozvíte se, jak moc dětství nevědomě ovlivňuje náš dospělý život.
  • Pomůže vám pochopit, co to vlastně je vnitřní dítě a kde všude ho ve svém chování můžete najít.
  • Přiblíží vám, co vše můžete získat, když vyléčíte svá emocionální zranění z dětství.
  • Pomůže vám udělat první krok.
0
lidí
už našlo své odpovědi a cestu ke spokojenějšímu životu

Řekli o e-booku:

Chci Vám moc poděkovat za Vaši nádhernou knihu. Přečetla jsem ji jedním dechem. Při jejím čtění jsem si opravdu uvědomila své dětské zranění. Najednou mi všechno, co se v mém životě dělo a děje, dává obrovský smysl.
Moc Vám děkuji za Vaši nádhernou zpověď a za to co pro druhé děláte. Jste nádherný člověk s dotekem anděla.
Věrka Čalonouvá
V e-booku najdete jednoduše shrnuté body, které nakopnou člověka k přemýšlení typu: "Jak se mě toto téma dotýká, co je třeba ještě řešit?" Je to jednoduchá kostra toho, k čemu se kdykoliv člověk vrátí pro přehlednost a připomenutí. Téma zranění vnitřního dítěte je pro každého z nás velmi nutné vyřešit a toto je první krok k začátku.
Uvědomění si svých bolestí nám umožní se stát lepším rodičem, protože nemusíme opakovat chyby našich rodičů. Ale určitě si léčením můžeme zkvalitnit svůj život, čehož je Monika živým důkazem. Protože ji osobně znám, a tak vím, že ona na sobě velmi tvrdě pracuje a je velmi dobrým příkladem toho, že to jde, i když jste si v dětství prožili nepříjemné zkušenosti. Její i moje zkušenosti z dětství jsou podobné. I když je naše povaha i cesta životem rozdílná, Monika a její slova mohou být inspirací nejen na mé, ale i vaší cestě.
Sylvie Černá
Tenhle e-book se čte jedním dechem. Jde o citlivé téma, ale jsem přesvědčená, že není nikdo, s kým by nerezonovalo.
Sama se chystám vyslechnout své vnitřní dítě už dobrých 10 let, a tento e-book mě konečně nakopnul k tomu, že se do toho pustím. Pokud nevíte, co se vám v životě děje, nevíte si rady sami se sebou nebo se svými vztahy, začněte tímto e-bookem. Pomůže vám zodpovědět ty nejpalčivější otázky a nabídne možnosti, jak se posunout dál.
Rozhodnutí je ve vašich rukou a první pomoc teď máte doslova na dosah, tak na co čekáte? :o)
Lucie KoubekJazyková konzultantka, autorka e-booku Sám sobě korektorem, www.luciekoubek.cz
E-book jsem zhltla. Během čtení jsem cítila, jak se mě jeho slova dotýkají na všech úrovních a citlivě ukazují na zranění, která mé vnitřní dítě během života utrpělo. A zároveň přinášela úlevu díky poznání. Monika totiž léčí i přes písmenka. :o) Teď už vím, CO je třeba řešit a moc se těším na e-book o tom, JAK své duši pomoci.
Klaudie Fachinelliwww.cestykditeti.cz
Ke svým zraněným dětem se vracím již delší čas. Pokud někde na mě vykoukne toto téma, tak vím, že tam uvnitř mě již čeká další moje část, o které zatím nevím a ona čeká na mé přijetí, na dodání všeho toho, co jí právě chybí. Práce s vnitřním dítětem je pro mě „gró“ - základ všeho.
Eva Burgetová

Udělejte první krok

Stáhněte si e-book zdarma