E-book zdarma

Co je to vnitřní dítě?

Co je vlastně vnitřní dítě? Jak nám zraněné vnitřní dítě komplikuje dospělý život a CO ZÍSKÁTE jeho uzdravením?

Proč si e-book přečíst?

  • Dozvíte se, jak moc dětství nevědomě ovlivňuje váš dospělý život.
  • Pomůže vám pochopit, co to vlastně je vnitřní dítě a kde všude ho ve vašem chování můžete najít.
  • Přiblíží vám, co vše můžete získat, když vyléčíte své emocionálně zraněné vnitřní dítě.
  • Pomůže vám udělat první krok.
0
lidí
už našlo své odpovědi a cestu ke spokojenějšímu životu

Řekli o e-booku:

Chci Vám moc poděkovat za Vaši nádhernou knihu. Přečetla jsem ji jedním dechem. Při jejím čtění jsem si opravdu uvědomila své dětské zranění. Najednou mi všechno, co se v mém životě dělo a děje, dává obrovský smysl.
Moc Vám děkuji za Vaši nádhernou zpověď a za to co pro druhé děláte. Jste nádherný člověk s dotekem anděla.
Věrka Čalonouvá
V e-booku najdete jednoduše shrnuté body, které nakopnou člověka k přemýšlení typu: "Jak se mě toto téma dotýká, co je třeba ještě řešit?" Téma zranění vnitřního dítěte je pro každého z nás velmi nutné vyřešit a toto je první krok k začátku.
Léčením našich dětských emočních zranění můžeme zkvalitnit svůj život, čehož je Monika živým důkazem. Její slova mohou být inspirací nejen na mé, ale i vaší cestě.
Sylvie Černá
Pokud nevíte, co se vám v životě děje, nevíte si rady sami se sebou nebo se svými vztahy, začněte tímto e-bookem. Čte se jedním dechem. Jde o citlivé téma, ale jsem přesvědčená, že není nikdo, s kým by nerezonovalo.
Pomůže vám zodpovědět ty nejpalčivější otázky a nabídne možnosti, jak se posunout dál.
Lucie KoubekJazyková konzultantka, www.luciekoubek.cz
E-book jsem zhltla. Během čtení jsem cítila, jak se mě jeho slova dotýkají na všech úrovních a citlivě ukazují na zranění, která mé vnitřní dítě během života utrpělo. A zároveň přinášela úlevu díky poznání. Monika totiž léčí i přes písmenka. 🙂 Teď už vím, CO je třeba řešit a moc se těším na e-book o tom, JAK své duši pomoci.
Klaudie Fachinelliwww.cestykditeti.cz
Práce s vnitřním dítětem je pro mě „gró“ - základ všeho. Ke svým zraněným dětem se vracím již delší čas. Pokud někde na mě vykoukne toto téma, tak vím, že tam uvnitř mě již čeká další moje část, o které zatím nevím a ona čeká na mé přijetí, na dodání všeho toho, co jí právě chybí.
Eva Burgetová

Udělejte první krok

Stáhněte si e-book zdarma