Individuální

Osobní terapie a online konzultace

Vím, že ne každý chce svá trápení řešit před dalšími lidmi.  Nabízím vám proto možnost indivuálních setkání.

Mým cílem je předat vám vše, co pomohlo mně k větší životní spokojenosti a pomáhá dalším lidem.

Chci vám dopřát oporu v zádech, kterou jste možná nikdy neměli. Někdy potřebujeme, aby za námi někdo stál, když děláme první odvážné kroky novým směrem, stejně tak, jak jsme to potřebovali jako děti.

Jak rychle se váš život bude měnit, záleží jen na vás. Ode mě získáte vše, co umím. Je však potřeba mít na vědomí, že bez vaší aktivní spolupráce se to neobejde.

Když se do svého léčení pustíte naplno, váš život se začne měnit k lepšímu. :) Za tím si stojím!

Možnosti terapie a konzultací

Osobní setkání

 • Konzultace probíhá v Centru šestý smysl v Praze
  Adresa: Široká 14, Praha 1
 • Trvá 90 minut
 • Téma je čistě na vás
  Terapie bude šitá na míru vám a vašim potřebám. Každý jsme jiný, proto se nechávám vést tím, s čím za mnou přicházíte. Pokud však jsou vaším tématem jakékoliv vztahy, dříve či později se dostaneme k dětskému já.
 • Cena je 1800 Kč
  Částka je splatná v den konzultace.
 • Termín
  Na termínu se dohodneme e-mailem, jakmile obdržím vaši objednávku.

Online konzultace

 • Konzultace probíhá přes Skype nebo i jiný online komunikační nástroj (Messenger, Whatsapp ap.)
  Podmínkou je možnost videohovoru. I naše tělo hovoří a mně tak pomáhá rozumět vám ještě líp.
 • Trvá 60 minut
  Rozhovor má svou základní strukturu. Nevyhneme se seznámení se a rozloučení :o), které by nám však nemělo trvat déle než 10 minut. Cenu za konzultaci nad rámec jedné hodiny najdete u bodu cena.
 • Téma je čistě na vás
  Rozhovor bude přizpůsoben vašim potřebám. To, že se na mě obracíte znamená, že byste se rádi něco dozvěděli. Těším se na vaše dotazy. Je to váš čas, tak se odvažte ptát. Pokud však jsou vaším tématem jakékoliv vztahy, dříve či později se dostaneme k dětskému já.
 • Cena je 700 Kč
  Částka je splatná do týdne od uskutečnění konzultace. Pokud bysme potřebovali víc jak hodinu, za každou další započatou půlhodinu zaplatíte jen 300 Kč.
 • Termín
  Na termínu se dohodneme e-mailem, jakmile obdržím vaši žádost.

Bonus

Po každé konzultaci vám zašlu krátké shrnutí. Je to takový malý BONUS. Zachytávám důležité okamžiky, které během konzultace proběhnou. Vaše řeč těla mi prozradí, kam je třeba zaměřit pozornost.

Je mým velkým přáním, aby se váš život posunul k větší spokojenosti a toto shrnutí tomu právě slouží. Je to takový malý pomocník ode mě na vaši další cestu.

Dlouhodobá terapie

Vzhledem k tomu, že naše dětství trvá téměř 20 let, je zřejmé, že jedna terapie většinou nestačí.

Máte možnost ke mně docházet dle potřeby anebo se se mnou pustit do cenově výhodnější dlouhodobější terapie.

Možná jste teď překvapení, že jedno sezení nestačí. Ráda bych pro vás měla lepší zprávu, ale nechci vám slibovat zázraky na počkání. Když jsme si roky sbírali a vrstvili naše trápení a bolesti, není pak bohužel možné všechno vyřešit najednou během 90 minut.

Během dlouhodobější terapie se nám společně může podařit za relativně krátkou dobu velmi výrazně změnit váš život k lepšímu a dospět k velkému tělesnému i emočnímu uvolnění.

 • V případě dlouhodobější terapie se jedná o kombinaci osobních setkání a online konzultací.

Mám vyzkoušené, že takto se mi s klienty daří nejrychleji dosáhnout změny v jejich vnitřním a tím i vnějším světě.

Jako klient této formy terapie ode mě získáte nižší ceny.

 • Za osobní terapii v délce 90 minut mi místo běžných 1 800 Kč zaplatíte jen 1 500 Kč.
 • Za online konzultaci v délce 60 minut jen 600 Kč místo běžných 700 Kč.

Jak dlouho ke mně budete docházet, záleží jen na vás. Rozhodující pro délku terapie je vaše touha po změně k lepšímu a vaše odhodlání a nasazení pro to něco udělat.

Aby to bylo fér pro vás i pro mě, je potřeba si objednat úvodní kombinaci jednoho osobního setkání a dvou online konzultací v ceně

 2 700 Kč

a ušetříte 500 Kč.

Ve své terapii používám především:

 • průvodcovství,
 • metody léčení vnitřního dítěte,
 • systemické konstelace,
 • práci s tělesnými napětími a emocemi,
 • dechová cvičení,
 • vedené vizualizace
 • a meditace.

Vaše zpětná vazba je pro mě největší důkaz, že to opravdu funuje

„Když jsem jednou pozdě v noci na internetu „náhodou“ :-) objevila Moniku a její terapie, řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám. Když už nic jiného, bude to zkušenost. Dnes jsem za tu „náhodu“ neskutečně vděčná. Byla to ta nejlepší věc, kterou jsem pro sebe ve svém dosavadním životě udělala. Pro osobní terapie jsem se rozhodla hlavně proto, že jsem cítila, že sama sebe a svůj život změnit nezvládnu. Že potřebuji někoho jako pomocnou ruku, kdo mě bude držet, pomáhat a podporovat. Před kým nebudu muset lhát a bát se odsuzování, kdo mě bude trpělivě naslouchat a chápat.
A přesně tohle jsem našla u Moniky. Tolik upřímnosti, empatie a porozumění jsem ve svém životě ještě nepotkala. Dlouhodobější osobní terapii z celého srdce doporučuji každému, kdo se trápí a neví, kudy kam a jak dál. Někdy je těžké o svých bolestech mluvit, otevřeně a na rovinu, bez lží, polopravd a strachu. S Monikou a jejím naprosto úžasným přístupem a způsobem terapie, je mi po každém sezení stále lépe a lépe.
DĚKUJI.“
Eva SkalskáPlzeň
Na konzultaci k Monice jsem se objednala, protože jsem cítila, že to musím udělat, udělat pro sebe a svůj lepší život. Věděla jsem, že si sama bráním v tom, abych žila šťastnější život, ale pořád jsem nevěděla, jak to mám udělat, abych si nebránila. Po přečtení Moničinýho e-booku zdarma mi bylo jasné, že ona je ta pravá, která mi může pomoci. Konzultace probíhala krásně hladce, všechno plynulo a já jsem se spojila sama se sebou.
Pochopila jsem, proč ve vypjatých situacích reaguji neadekvátně a dostala jsem do ruky nástroj, který mi v těchto situacích pomůže. Obrovsky se mi ulevilo. Konzultaci doporučuji všem.
Tereza Pivoňkováwww.terezapivonkova.cz
„Ani s velmi dobrou kamarádkou se nedají řešit a prodiskutovat některé velmi těžké životní zkušenosti, protože ani dobrá kamarádka nemá schopnosti dobrého terapeuta a většinou nemůže vidět celou záležitost z nadhledu. To vidí a umí posoudit zkušený terapeut a ještě podle mě, by to měl být statečný člověk s laskavým srdcem.
Sezení u Moniky vnímám jako sklenici čisté vody, někdy je to celé vědro. :-) Je to asi i tím, že je opravdová. To co říká, to i žije. Terapii prožitou z vlastních zkušeností předává dál. To je její opravdovost, tak to cítím a děkuji za to.“
Renata NováPraha
„Děkuji za naše setkání. Po něm cítím větší pocit bezpečí. Bylo to hodně silné. Ten moment, kdy jsem nenechala svou malou Alenku seřezat, ale postavila jsem se před ni a řekla NE. Už se těším na víkendový seminář a začal mě lákat ten pětidenní. Když 1,5 hodina s tebou má takový vliv, čeho všeho se pak může dotknout práce za 5 dní!
Alena42 let
Ďakujem že Monika je a že som s ňou mohla spoznať a že ma veľa naučila. Po našom spoločnom rozhovore som pochopila viacero súvislosti v mojom doterajšom živote, čo ma posunulo míľovými krokmi dopredu. Ahoooj a krásny a úspešný život želám. Jeji... zatiaľ iba klientka Daška :)
Daška z Prešovaonline konzultace
Monice patří velké díky. Díky ní jsem „pevnější“ a s láskou k sobě silnější. Díky!
RiaLiberec

Mou nejoblíbenější referenci si můžete přečíst TADY.

Jdete se mnou do toho?

Osobní terapie

v Centru šestý smysl v Praze
1800 Kč / 90min.

Online konzultace

Skype, Whatsupp, Viber...
700 Kč / 60min.

Dlouhodobá terapie

Kombinace osobních a online setkání
2700 Kč / balíček
(sleva 500 Kč)

Těším se na naši společnou cestu za vaší radostí a spokojeností.