Osobní terapie

Pro větší soukromí

Velmi ráda vám pomůžu i osobně.

Nejen z vlastní zkušenosti vím, že osobní a skupinové terapie mají mnohem větší účinky, než terapie na dálku.

 A protože taky vím, že ne každý chce svá trápení řešit před dalšími lidmi, nabízím vám možnost indivuálních setkání.

Tam se budu věnovat jen vám. :o)

Metody, které používám, mají jedno společné - všechny se dotýkají našeho dětství a léčí všechny naše vztahy.

Díky nim můžete:

 • zvýšit úroveň své sebedůvěry a sebelásky,
 • dosytit si mnohé z toho, co vám chybělo v dětství,
 • odevzdat velký pytel zátěže minulosti,
 • najít cestu, jak jít v partnerských vztazích do větší blízkosti a hloubky,
 • mít lepší vztahy s rodiči,
 • najít láskyplnou cestu ke svým dětem,
 • najít cestu ven ze začarovaného kruhu stále se opakujících situací,
 • naučit se uvolěněji plout na vlnách života,
 • a žít tak život plný radosti, vděčnosti a lásky.

Zároveň vám umím pomoci s tím jak dál, pokud zjistíme, že metody, které používám pro uzdravení vašeho trápení nestačí.  Mám okolo sebe stejně naladěné lidi a kvalifikované terapeuty, kteří vám dokáží účinně pomoci třeba i s těžkým traumatem nebo problémy v intimní oblasti. 

„Ani s velmi dobrou kamarádkou se nedají řešit a prodiskutovat některé velmi těžké životní zkušenosti, protože ani dobrá kamarádka nemá schopnosti dobrého terapeuta a většinou nemůže vidět celou záležitost z nadhledu. To vidí a umí posoudit zkušený terapeut a ještě podle mě, by to měl být statečný člověk s laskavým srdcem.
Sezení u Tebe vnímám jako sklenici čisté vody, někdy je to celé vědro. :-) Je to asi i tím, že jsi opravdová. To co jsi, to žiješ. Terapii prožitou z vlastních zkušeností předáváš dál. To je Tvá opravdovost, tak to cítím a děkuji Ti za to.“
Renata NováPraha
„Děkuji za naše setkání. Po něm cítím větší pocit bezpečí. Bylo to hodně silné. Ten moment, kdy jsem nenechala svou malou Alenku seřezat, ale postavila jsem se před ni a řekla NE. Už se těším na víkendový seminář a začal mě lákat ten pětidenní. Když 1,5 hodina s tebou má takový vliv, čeho všeho se pak může dotknout práce za 5 dní!
Alena42 let

Osobní terapie se konají v Centru šestý smysl.

 • Délka jedné terapie je 90 minut.
 • Stojí 1 800 Kč.

Ve své terapii používám především průvodcovství, metody léčení vnitřního dítěte, systemické konstelace, práci s tělesnými napětími a emocemi, dále dechová cvičení, vedené vizualizace a meditace.

Malá terapeutická místnost

Je však zřejmé, že jedna terapie většinou nestačí.

Máte možnost ke mě docházet dle potřeby anebo se se mnou pustit do cenově výhodnější dlouhodobější terapie.

Možná jste teď překvapení, že jedno sezení nestačí. Ráda bych pro vás měla lepší zprávu, ale nechci vám slibovat zázraky na počkání. Když jsme si roky sbírali a vrstvili naše trápení a bolesti, není pak bohužel možné všechno vyřešit najednou během 90 minut. Už jen naše samotné dětství trvalo minimálně 18 let.

Během dlouhodobější terapie se nám společně může podařit za relativně krátkou dobu velmi výrazně změnit váš život k lepšímu a dospět k velkému tělesnému i emočnímu uvolnění. Jednoduše se dostat k vaší větší životní spokojenosti.

 • V případě dlouhodobější terapie se jedná o kombinaci osobních setkání a online konzultací

Mám vyzkoušené, že takto se mi s klienty daří nejrychleji dosáhnout změny v jejich vnitřním a tím i vnějším světě.

Jako klient této formy terapie ode mě získáte nižší ceny.

 • Za osobní terapii v délce 90 minut mi místo běžných 1 800 Kč zaplatíte jen         1 500 Kč.
 • Za online konzultaci v délce 60 minut jen 600 Kč místo běžných 700 Kč.
Velká terapeutická místnost

Jak dlouho ke mě budete docházet záleží jen na vás. Rozhodující pro délku terapie je vaše touha po změně k lepšímu a vaše odhodlání a nasazení pro to něco udělat.

Oproti mým běžným cenám vám díky této kombinaci vždy zůstane 400 Kč v kapse

A aby to bylo fér pro vás i pro mě, je potřeba si objednat úvodní kombinaci jednoho osobního setkání a dvou online konzultací v ceně

 2 700 Kč

Tak vám v kapse zůstane rovnou 500 Kč.

Co vám ještě prozradí ?

„Když jsem jednou pozdě v noci na internetu „náhodou“ :-) objevila Moniku a její terapie, řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám. Když už nic jiného, bude to zkušenost. Dnes jsem za tu „náhodu“ neskutečně vděčná. Byla to ta nejlepší věc, kterou jsem pro sebe ve svém dosavadním životě udělala. Pro osobní terapie jsem se rozhodla hlavně proto, že jsem cítila, že sama sebe a svůj život změnit nezvládnu. Že potřebuji někoho jako pomocnou ruku, kdo mě bude držet, pomáhat a podporovat. Před kým nebudu muset lhát a bát se odsuzování, kdo mě bude trpělivě naslouchat a chápat.
A přesně tohle jsem našla u Moniky. Tolik upřímnosti, empatie a porozumění jsem ve svém životě ještě nepotkala. Dlouhodobější osobní terapii z celého srdce doporučuji každému, kdo se trápí a neví, kudy kam a jak dál. Někdy je těžké o svých bolestech mluvit, otevřeně a narovinu, bez lží, polopravd a strachu. S Monikou a jejím naprosto úžasným přístupem a způsobem terapie, je mi po každém sezení stále lépe a lépe.
DĚKUJI.“
Eva SkalskáPlzeň

Mou nejoblíbenější referenci si můžete přečíst TADY.


Mým cílem je předat vám vše, co pomohlo mě k větší životní spokojenosti a pomáhá dalším lidem. Zároveň vám chci dát oporu v zádech, kterou jste možná nikdy neměli.

Někdy potřebujeme, aby za námi někdo stál, když děláme první odvážné kroky novým směrem. Stejně tak, jak jsme to potřebovali jako děti, když jsme se učili dělat své první samostatné krůčky.

Jak rychle se váš život bude měnit, záleží jen na vás. Ode mě získáte vše, co umím. Je však potřeba mít na vědomí, že bez vaší aktivní spolupráce se to neobejde.

Když se do svého léčení pustíte naplno, váš život se začne měnit k lepšímu. :)

Těším se na naši společnou cestu za vaší radostí a spokojeností.

Monika