Chtěli jste víc, tak jsme vám vyšli vstříc. 🙂

Prý jeden večer je málo a tak jsme pro vás připravili celodenní dotykové setkání 

Vyživení dotykem

Už víc mých klientů si postesklo, že se jim nedostává doteku, který by byl bezpečný a léčivý. A když zažili náš ochutnávkový dotykový večer, vyslovili přání setkat se víc než jen na pár hodin a zažít ještě plnější nasycení a léčení.

Rádi jsme vyslyšeli jejich přání.

V bezpečném a přátelském prostředí pod zkušeným vedením se ještě více spojíte se svými hranicemi. Díky tomuto spojení se sebou sama a vědomí, co chcete a nechcete, se vám bude snáz vstupovat do kontaktu s druhými pak i v běžném životě.

V prostoru důvěry, která se v průběhu delšího, společně stráveného času vybuduje, se budeme mít možnost dotknout léčivých hloubek, které v běhu běžných dní zůstávají skryty. 

 • Kdy?
  15. 6. 2019 od 10:00 do 18:00
 • Kde?
  Centrum šestý smysl, Praha 1
 • Kapacita
  11 volných míst
 • Cena
  1 200 Kč

Centrum šestý smysl, Široká 14,  Praha 1 - Staré město

Místo na semináři budete mít rezervované po uhrazení zálohy ve výši 600 Kč.

Doplatek se hradí v hotovosti na místě.

Pozn. Při účasti v páru získáte na místě slevu 500 Kč za pár.

Co říkají ti, co už s námi zažili dotykové setkání

Míša: „Dnes už si dokážu říct, co potřebuju...“

Tohle setkání přišlo jako na zavolanou, protože jsem téma dotyku poslední dobou řešil. Šel jsem na něj s obavou z dotyku s cizími lidmi, ale po úvodním povídání a sdílení se pro mě atmosféra stala dostatečně důvěrnou, abych svoje obavy mohl rozpustit. Odcházel jsem s pocitem, že všichni lidé jsou si blízcí, když odhodí své brnění, které je chrání. A tohle se snažím přenést i do svého života a víc vstupuji do kontaktu s druhými. Takže pokud chcete zažít ten pocit blízkosti, určitě setkání s Monikou a Martinem doporučuji.

Petr HrdinaPraha

Chtěl bych ještě jednou poděkovat za váš dotykový workshop. Pořád mi to přináší nové pohledy a různé věci o sobě a vztazích vnímám jinak. Jako bych otevřel nové dveře a teď pomalu koukám, co je za nimi a co mi to přináší. Jsem rád, že jste ten workshop udělali a že jsem do toho šel. 🙂 Stálo to za to.

Petr AdamovskýPraha

Dotyk je nejzákladnější lidskou potřebou už od raného dětství.

Míra jejího nasycení má zásadní vliv na pocit naší spokojenosti a plnosti v životě.

Většina z nás bohužel nezažila jeho dostatek jak v dětství, tak ani v dospělosti. Někteří dokonce mají s dotekem špatné zkušenosti, které jim nedovolují se doteku otevřít. 


Tohle setkání vám pomůže přepsat vaši zkušenost s dotykem, pokud je plná nedůvěry. Zároveň vás dotykem vyživí, pokud ho ve svém životě máte málo.

Zažijete na něm:

víc uvolnění

intenzivnější nasycení dotykem

větší spojení se sebou sama

a otevření se větší důvěře vůči druhým.


 • Seminář je určený párům i jednotlivcům, ženám i mužům v jakémkoliv věku.
 • Primárním cílem tohoto setkání NENÍ dotek, který má sexuální kvalitu, ale pečující láskyplný dotek. Hravou formou se naučíte dávat a přijímat různé kvality doteku.
 • Cvičení budou probíhat v oblečení a bez doteku na intimních částech těla.

Pokud máte s dotykem negativní zkušenosti, toto setkání vám je pomůže postupně přepsat.


Tímto setkáním vás bude provázet

Monika Nisznanská

se svým mužem Martinem

Monika je průvodkyně na cestě za radostí a pečovatelka o vnitřní svět člověka. Již několik let pořádá semináře a také na osobních terapiích provází klienty k větší životní spokojenosti a porozumění ve vztazích metodami léčení vnitřního dítěte.

Martin ve svém životě objevil a dál prozkoumává léčivou a naplňující sílu doteku. Tuto transformační zkušenost rád s nadšením předává dál téměř nakažlivým způsobem. :o)