Chcete porozumět sobě i svým blízkým, nebrat si osobně jejich chování, propustit bolest, která vám leckdy ani nepatří a

žít SVŮJ ŽIVOT s větší lehkostí a radostí a bez rodinné zátěže?


To je něco, co do našich životů umí vnést systemické konstelace. Terapeutická metoda, která rovná rodinné vztahy, rozpouští emoční napětí, dává prostor opustit role, které jsme nevědomky převzali a najít tak vnitřní klid.

 Tak můžete propustit zátěž, která vám brání žít naplněný a především svůj vlastní ŠŤASTNÝ ŽIVOT.

Možná si připadáte bezradní, ztracení a neukotvení, nechápete proč vám do života chodí stále stejný typ partnerů, máte trápení s vlastními dětmi, peníze vám neustále utíkají a zdraví taky příliš dobře neslouží, ale ne a ne z toho začarovaného kruhu vystoupit.

Asi budete překvapení, když se dozvíte, že to může být důsledek následujících situací, které jste doteď nijak neřešili:

 • situace, kdy vaše maminka před vámi potratila dítě,
 • když jste sami potratili dítě a vytěsnili to,
 • rodič, který v rodině  příliš nefungoval,
 • když jste byli nechtěné dítě,
 • když naši rodinu potkaly těžké události jako např. zabavení majetku, válka, tragická úmrtí apod.,
 • rozvod rodičů nebo i brzké úmrtí jednoho z rodičů.

Tento seznam by mohl mít mnoho dalších bodů...


To všechno jsou situace, které se do nás hluboce zapsaly a dál si je neseme ve svém podvědomí a leckdy i nevědomí. Díky nim nemůžeme naplno žít svůj život.

Nemusíte je dál nést s sebou!

Právě systemické konstelace umožňují přepsat stopy, které ve vás tyto situace zanechaly a tím se vytvoří prostor, aby se věci mohly začít dít ve váš prospěch.

Ráda vám s tím pomůžu.


Jmenuji se

Monika Nisznanská

Jsem průvodkyně na cestě za radostí a pečovatelka o vnitřní svět člověka. Již několik let pořádám semináře a také na osobních terapiích provázím klienty k větší životní spokojenosti a porozumění ve vztazích.

Zvu vás na sérii konstelačních setkání s názvem

Žiju svůj život

Jedná se o tři samostatné tématicky zaměřené večery.

Každého z nich se můžete zúčastnit zvlášť nebo všech tří za zvýhodněnou cenu.

 

Léčení vztahů v původní rodině

Nechat rodičům, co je jejich, odžít, co nebylo odžito, co podprahově hýbe rodinnými vztahy. Prostě odložit rodinnou zátěž a jít vlastní cestou.

už proběhlo

Středa 24. 10. od 18:30

Zdravé partnerské vztahy

Udělat prostor parnterství v upřímnosti, opravdovosti, hloubce a uznání všeho, co do života obou partnerů patří.

pouze náhradníci

Středa 14. 11. od 19:00

Otevřít dveře změně

Zjistit, co vám brání udělat vytouženou změnu a najít odvahu se jí otevřít a udělat krok z šedi k barevnému naplněnému životu.

2 volná místa

Středa 12. 12. od 18:30

 • Místo konání
  Centrum Šafránka, Praha 10 - Vinohrady
 • Max. kapacita
  14 míst
 • Cena
  1 000 Kč při absovlování celé série všech tří večerů
  jednotlivá setkání 400 Kč za večer

I vy můžete objevit léčivé kouzlo této metody...

„Díky konstelacím jsem pochopila mé rodinné vazby, proč svůj život žiji právě tak a ne jinak. Porozuměla jsem smrti mého táty a krásně ladím vztah s mamkou. Otevřely se mi zcela nové obzory a plnými doušky si užívám nových poznatků. Vím, že svůj život mám ve svých rukách a teď je to na mě.„

Lenka ČervinkováSedlčany

„Ještě před tím, než jsem měl tu čest absolvovat sérii konstelačních večerů u Moniky, jsem již měl nějaké zkušenosti s touto formou osobního hlubokého léčení, které bych nazval: „dobrodružnou cestou do vlastního nitra“. Asi mě nikdy nepřestane udivovat množství a kvalita získaných náhledů k situacím, které se zdály být tíživé a nepřekonatelné. S pochopením a rozklíčováním vazeb a tíživých situací v rámci rodiny, může přijít úleva a lehkost v životě. Setkání u Moniky jsou vždy velice milé, příjemné a velice bezpečná a přátelská atmosféra přispívá k otevření se a sdílení. Rozhodně doporučuji. :)“

Petr HrdinaPraha

„Pokud patříte k lidem, kteří v životě chtějí naplno prožívat a nejen logicky chápat… jste na správné adrese.
Přiznám se, že když jsem se poprvé před lety setkala s pojmem konstelace, byla jsem hodně skeptická. I tak jsem zašla na zkušební setkání, abych po chvilce zjistila, že to opravdu není nic pro mě. Roky plynuly a já se dostala na cyklus seminářů Zářivá žena, kde jsem měla příležitost si to vyzkoušet znovu. Tentokrát pod taktovkou Moniky. A moje zkušenost s ní? Jedním slovem mazec a to v pozitivním smyslu. Během velice krátké doby dokáže najít příčinu problému a citlivě a zkušeně vás provést v momentech, kdy si procházíte k velice silným uvědoměním.“

Andrea Gembalová

„Přemýšlím, jak uchopit skoro neuchopitelné a být krátká a výstižná. Jednak jsem žasla nad tím jak to, že jsme všichni propojení, funguje v praxi. Ať v souvislosti s tím, co se odehrávalo při konstelacích, nebo s tím, co se pak následně odehrávalo doma. Kdybych to nezažila, tak bych tomu nevěřila. Asi nejsilnějším zážitkem pro mě byl prožitek té blízkosti a opravdovosti při všech setkáních. Ve zkratce to pro mě bylo příjemné, léčivé a obohacující.“

Petra PalusováPříbram
 • Podíváte se na různé roviny vašich vztahů: s partnery, s rodiči, s dětmi, se spolupracovníky i na vnitřní vztahy jednotlivých částí vaší osobnosti.
 • Budete moci propustit bolest minulosti ať už svou vlastní nebo i vašich blízkých.
 • Uděláte prostor pro zdravější fungování všech vašich vztahů.
 • A hlavně odevzdáte role, které jste nevědomě převzali ze svých rodinných systémů, díky nimž nežijete svůj život.

Příklady témat: nedořešený rozchod nebo rozvod, problematické vztahy s rodiči nebo dětmi, potrat, problémy v partnerských vztazích, problémy v práci, vnitřní nespokojenost.

UŽ NEMUSÍTE OPAKOVAT NEFUNKČNÍ VZORCE Z VAŠICH RODIN! 

Těším se na vás