Nasloucháš svému tělu, cítíš k němu vděčnost a pečuješ o něj s láskou?

Přijímáš ho, raduješ se z něj a oslavuješ jeho dary?

Je to něco, co je součástí Tvého každodenního života?

U žen se spíš potkávám s pravým opakem. Nepřijetím, odsuzováním, chybějícím respektem k hranicím svého těla a jeho potřebám a dokonce ubližováním si.

Je to něco, co taky znáš? Pak jsi tu správně.

Lásku a úctu k tělu nám bohužel často nikdo nepředal.

Ještě to však neznamená, že je to něco, co nejde změnit.

Když chceme, dokážeme ledacos!

Dokážeš to i Ty!

Jmenuji se

Monika Nisznanská

jsem průvodkyně na cestě za radostí a pomáhám ženám přijmout se, objevit svoji jedinečnost a rozpustit bolest minulosti.

Své tělo miluji s láskou o něj pečuji. Jsme si vzájemnou oporou.

Moc dobře však vím, co to znamená nemít se ráda a ubližovat si. Pro kousek lásky a přijetí nechat překračovat své hranice. Provázelo mě to mnoho let. Jsou to hluboce zakořeněné vzorce, které si s sebou neseme už od dětství. Naše tělo je odnáší nejvíc. 

Každá však můžeme najít lásku ke svému tělu. Začít ho přijímat s vděčností a pečovat o něj.

Uvědomit si jaké dary nám díky němu přicházejí do života a uvolnit se .

K tomu, aby se to mohlo začít dít, není často potřeba moc. Nemusíš mít zrovna postavu modelky a přesto mít své tělo ráda.

Všechna ta přesvědčení nám sídlí v hlavě. To, jak o sobě smýšlíme má dopad na vztah k našemu tělu. Pomocí svojí mysli můžeš začít tenhle důležitý vztah měnit.

Připravila jsem pro Tebe jednoho malého pomocníka, který Ti v tom pomůže.

Je to adionahrávka

Mé tělo, miluji Tě

Propojí Tvou mysl s prožitky Tvého těla. To je to velmi účinné spojení.

Tvá mysl je velmi mocná, tak ji pojď použít ke svému léčení. 

Už během prvního poslechu najdeš nový vztah ke svému tělu. Při opakovaném poslechu této nahrávky postupně přepíšeš přesvědčení, která Ti brání přijímat Tvé tělo s láskou a vděčností.

Stojí symbolických 321 Kč.

Za tuto výjimečnou cenu získáš pomocníka, kterého můžeš mít stále při sobě.

Jedna jediná terapie k uzdravení vztahu k Tvému tělu by Tě u běžného terapeuta stála ne-li 5x tolik.

Přečti si vzkazy od žen, kterým už pomáhá...

„Hledám cestu k sebelásce, kterou jsem nikdy nepoznala, protože si několik let a to již od 15 let mé tělo brali cizí muži a zneužívali mou ženskost. Díky Vaší nahrávce jsem se poprvé podívala svou myslí na své tělo. Poprvé jsem se podívala a vnímala části mého těla a vnímala, že je mám a že existují a jak moc je potřebuji. Jak moc můžu děkovat a být ráda, že je mám a všechny, i když nejsem zvyklá je vnímat, mít je ráda a už vůbec ne o ně pečovat. Vaše nahrávka meditace byla pro mne opravdu silným zážitkem! Něco nového, co jsem nikdy nepoznala a nevnímala a snažila se do teď nevnímat. Celou nahrávku jsem velmi hodně plakala. Plakala jsem bolestí vzpomínek, plakala jsem lítostí z bolesti, které mi přinesla a plakala jsem z dojetí toho, jak moc mi mé tělo dává a já se celý život o něj nestarala a nechtěla ho.
Jsem z celého srdce ráda, že jsem tento moment mohla zažít a prožít a vím a těším se, až si nahrávku opět pustím a budu moci každým poslechem ponořit své myšlenky k sebepřijetí a sebelásce k něčemu tak důležitému jako je vlastní tělo. Jsem moc ráda, že jste mi pomohla udělat další tak důležitý krok v mém životě.
Máte velké srdce. Děkuji. “

Lucie K.
Nový Jičín

„Na vztahu se svým tělem se snažím pracovat již nějakou dobu. Tato nahrávka se mi líbila tím, že ukazovala jinou stránku mého těla. Tímhle způsobem může pomoct ženám, které se svým tělem moc nekamarádí. Nahrávka jim pomůže pomalu krok za krokem ocenit jejich tělo, přijmout každou jeho část a úlohu, kterou pro ně dělá. Nahrávkou provází příjemný hlas i hudba, takže je výborným způsobem, jak se nechat rozmazlovat a hýčkat a naučit se komunikovat se svým tělem i jinak, než jen kritikou a nespokojeností. Doporučila bych jí každé ženě, které není jedno, jak se ve svém těle cítí.“

Pavlína
Kladno

„Meditace pro mne byla nádherným hojivým balzámem. Příjemná hudba a slova mě dovedla k absolutní vděčnosti za mé ženské tělo, za každou jeho součást. Vlastně pro mě bylo krásným uvědoměním, že jsem s ním v této podobě smířená, že ho přijímám i přes vnímání jeho vnější nedokonalosti. Slůvko nedokonalost se během meditace přepisovalo velmi jemně a trpělivě na jedinečnost. Vnímala jsem, že jsem velmi vděčná za jeho úplnost a moudré vedení, přestože jsem se k němu vždy nechovala s úctou. Vnímala jsem během meditace své tělo v obrazech.
Nejdříve jsem se ocitla v lese, v divočině. A přestože jsem cítila, že jsem na místě, které nebudilo zrovna dojem komfortu, našla jsem zde pomocí svých smyslů místo, kam jsem si mohla na chvíli lehnout. Všechno jsem najednou cítila, mohla se toho dotýkat a ochutnávat. Byl to úžasný prožitek, protože jsem si během něho uvědomila, jak úžasné to je, mít možnost být v těle a všechno prožívat skrze svoje smysly. Mé místo k odpočinku bylo měkké a vystlané lůžko plné polštářů. Vnímala jsem tu vůni a měkkost, jakoby mi skrze proudící vděčnost k tělu, ke které mě vedla jemná slova Moniky, tato divočina nabízela své nejpohodlnější a nejkrásnější místo k odpočinku a všechny podmínky. Dovolila jsem si v tom prostoru dlouho pobýt a načerpat sílu.
Když jsem otevřela oči, cítila jsem úžasnou energii, jako bych právě vyšla z lázní a užila si času pro sebe a pro své tělo. Uvědomila jsem si, že to já i mé tělo občas potřebujeme a že toužím tohle všechno svému tělu dopřát v daleko větší míře, než tomu bylo doposud. Krásná meditace, skvělé vedení i hudba. Měla jsem dostatek prostoru prozkoumat všechna zákoutí a vrátila se zpět plná energie a vděčnosti k tělu. Doporučuji všem tuto procházku za láskou k vlastnímu tělu.
Děkuji za tuto krásnou zkušenost s vynikající průvodkyní Monikou.“

Veronika Shumavan
Šumava, www.shumavan.cz

Už se těším, až se začneš radovat z Tvého nového vztahu k Tvému tělu!