Jak zlepšit své vztahy, najít zdroj sebelásky a otevřít dveře radosti?

 

Stačí pochopit, proč se vám v životě opakují stále ty samé nebo podobné situace a propustit tíhu bolestné minulosti.

PŘIJĎTE ZJISTIT, jak se to může stát součástí vašeho života.

Možná už znáte moji audionahrávku Setkání s vnitřním dítětem. V případě, že ano, i pro vás jsou určené tyto řádky. Protože vždy se lze dostat zase o kus dál k pocitu vnitřního naplnění a větší harmonii ve vztazích.

Ráda bych vám pomohla spojit se zdrojem vaší radosti, odvahy, úspěchu, zdraví a lásky, který zůstal ve vašem dětství.

Stojí za to ho více poznat a pochopit, co z vašeho dětství vám způsobuje komplikace v dospělosti. Naučím vás konkrétní postupy, jak své dětství přivést do stavu, aby se stalo největší studnicí pokladů pro váš spokojený život. 

Monika Nisznanská
Průvodkyně na cestě za radostí

Kdysi jsem si sama myslela, že můj pocit spokojenosti a radosti je v rukou lidí kolem mě. Stačilo málo, např. odmítnutí okolí,  a propadala jsem do pocitů zoufalství.

Způsob, jak z toho ven, je celkem snadný a je tu pro každého.

Tedy i pro vás!

Díky němu předejdete leckterým těžkostem.


 • Stačí si jen přiznat, že i vy chcete žít naplněnější a spokojenější život,
 • zabalit si tašku a hlavně plyšáka,
 • a přijet na můj krátký, ale za to velmi výživný prožitkový seminář v rodinné atmosféře:

Setkání s vnitřním dítětem

Tento úvodní víkendový seminář vás uvede do principů léčení našich dětských zranění.

Pokud váháte, zda je tento seminář vhodný právě pro vás, zkuste si odpovědět na následující tvrzení.

 • 1
  Mé blízké vztahy v rodině ani můj partnerský vztah mi moc nefungují.
 • 2
  Bojím se projevit a postavit se za sebe.
 • 3
  Často jsem velmi kritická/ý vůči sobě i vůči druhým.
 • 4
  Bojím se svých pocitů. Nevím, jak s nimi zdravě zacházet.
 • 5
  Často se srovnávám s druhými a shledávám se méněcennou/ým.
 • 6
  Jsem nebo jsem byl/a na něčem závislá/ý – alkohol, cigarety, jídlo, jiné drogy.
 • 7
  Když navštívím své rodiče, zapadnu rychle do role poslušné/ho nebo naopak odmlouvající/ho.
 • 8
  Vnímám, že svým dětem předávám stejné věci, které ubližovaly mě, když jsem byl/a dítě, a chci to změnit.

Je vám to povědomé?

Pokud vnímáte, že se vás uvedená tvrzení dotýkají a na většinu z nich byste si odpověděli spíše ANO, tak opravdu není na co čekat.

Může to být jinak a záleží jen na vás.

Jaké by bylo mít fungující partnerský vztah a zdravé vztahy v rodině?

Jaké by to bylo obejít se bez závislostí?

Jak byste se cítili, kdybyste si věřili a znali svou hodnotu?

 

Kdysi jsem nevěřila, že i já můžu být spokojená a mít fungující vztahy. Dokážu si představit, že to můžete mít podobně.

Dnes mám naplňující partnerský vztah, ve kterém mohu být sama sebou a zdravější vztahy v rodině. Z jídla, které bylo mým únikem od nepříjemných pocitů, se stal můj lék. Během téměř 20 let léčení svých zranění z dětství jsem „jen tak mimochodem“ zhubla i několik kilo. A to rozhodně není vše!

S rukou na srdci můžu říci, že tudy vede cesta za spokojeným životem. Záleží jen na vás. OPRAVDU!

Stojí za to, se na tuhle cestu vydat.

Přijeďte.

Seminář je pro ženy i pro muže!

„Jsem lehčí, spadla ze mně tíha pocitu životního outsidera . Už dříve jsem po usilovné práci opustila pozici oběti, i když po mých životních zážitcích to vůbec nebylo lehké. Ovšem setkání s vnitřním dítětem je ještě něco docela jiného. Odpadla tíha, která byla někde úplně uvnitř jako má součást a teď tam není.
Více se směji a je mi jedno, jak na to okolí reaguje. Dokážu lépe vyjádřit, co potřebuji já sama. Léta jsem byla zvyklá vnímat nálady a potřeby okolí, abych byla ta hodná holčička, aby mě měli rádi... Tak moc jsem byla zvyklá vnímat potřeby druhých, že jsem se já sama ztratila. Teď mám obrovskou radost, protože jsem se mohla najít a teď se i poznat. Je to dobrodružství života. Přirovnala bych to k přehození výhybky. Když se přehodí výhybka, jede se po docela jiné koleji a vnímání reality je zcela odlišné.
Je to velká radost. A taky mě opustil strach, ten vlastně všudypřítomný strach a pak křečovité chování ze strachu a to mi přijde jako zázrak. Pro mě to zázrak je a za to děkuji.
V centru šestý smysl jsem se cítila velmi dobře a bezpečně. Netušila jsem, že se ocitnu úplně v centru Prahy v tak klidném a příjemném prostředí a jsem za to velmi ráda. Vysoké stropy dávají prostor k vyjádření, k projevu. Prostor na mě působil klidem a nenuceností. Možnost vaření v kuchyňce i setkání u vaření a u jídla - skvělý nápad. Propojení stravy ducha i těla. Úžasné! Byla jsem nadšená a stále čerpám inspiraci.

Renata, Praha

„Nestydím se, že i v 33 letech mluvím s Ježkem a nyní vím, že si tam vlastně projektuji malého sebe. Moc se mi na semináři líbilo vyprávění příběhů ostatních. Byla to zajímavá sonda do myšlení a vztahů v jiných rodinách. Umožnilo mi to získat relativní měřítko ke svým situacím a také větší pochopení ostatních lidí. Jiným lidem bych seminář doporučil, protože jim může pomoci změnit perspektivu na věci, co se jim dějou .“

Vojtěch Sláma

„Z víkendu si odnáším poznatek, že mé pocity mají hlubší příčiny a že je možné být sama sobě oporou . Seminář mi přinesl povzbuzení, a taky větší míru tolerance k lidem kolem sebe. Vnímám, že má smysl na tom dál pracovat. "

Adéla Štefková, Praha

"Na seminář jsem nešla s velkým očekáváním, ale po absolvování jsem zaznamenala víc klidu, lehkosti a energie. V práci jsem přestala tolik řešit vztahy a soustředím se víc na sebe. Myslím, že každý si během víkendu přijde na svoje. Hlavně má možnost propustit to, co už mu neslouží, léčit to zraněné a taky sdílet svůj vnitřní svět v bezpečném kruhu lidí, kteří plují na stejné lodi. Na seberozvoj jsem nějakou dobu zapomněla. Ale po semináři jsem se přesvědčila, že každá práce na sobě nás posouvá dál, byť jen kousek. Prostě když chci změnu, potřebuju zas trochu máknout 🙂 "

Vlaďka Oravcová, Praha

Co si ze semináře odnesete

 • Spojení s vaším zdrojem lásky a radosti,

 • porozumění svým motivům chování,

 • porozumění svým blízkým,
 • funkční metody jak si pomoci v těžkých situacích,

 • praktické způsoby, jak dosytit své nenasycené potřeby z dětství,

 • metody jak do svého života vnést radost a hravost.

Zažijete léčivou atmosféru v poli podpory, důvěry a přijetí!

Společně si připravíme i hravou a inspirativní nedělní snídani pro radost a zdraví dětí v nás i nás dosplělých. To je jen jedna z inspirací a dárků, které si s sebou odnesete.

„Na semináři Setkání s vnitřním dítětem jsem si uvědomila, jak moc mi v dětství chyběla podpora, bezpečí a přijetí, které pořád podvědomě hledám v lidech okolo. A že je úžasně osvobozující přestat dávat vinu okolí, že mě nepodporuje, ale dát podporu, přijetí a jistotu sama sobě. Začala jsem vnímat svět okolo sebe jako bezpečnější a přívětivější místo pro život. Naučila jsem se, jak podpořit svoje vnitřní dítě a dát mu to, co potřebuje. Pustila jsem do svého života víc radosti, vášně a hravosti. 🙂 Taky se učím pracovat se svými negativními emocemi, které mě dříve tak obtěžovaly a teď se s nimi učím žít a spolupracovat. 🙂
Zlepšil se i vztah s mým mužem, protože jsem mu najednou dokázala říct spoustu věcí, které jsem dříve neuměla. A světe div se, můj muž mě najednou slyšel, protože jsem mluvila klidně a bez výčitek.
Díky semináři mohou být lidé mnohem šťastnější a spokojenější, než si vůbec dovedou představit. Mohou začít léčit svá zranění, pod kterými se nachází úžasný nádherný člověk/duše, která chce žít šťastný a naplněný život.“

Veronika Pačesová

Základní informace o semináři

 • Termín
  19. - 20. 10. 2019
  začátek v sobotu v 10:30,
  konec v neděli kolem 16h.
 • Místo
  Centrum Šestý smysl, Praha 1,
  doporučuji přenocovat na místě
  za 150 Kč / noc.
 • Kapacita
  11 volných míst
 • Určení
  Seminář je pro ženy i pro muže.
 • Cena
  2 900 Kč
  Při účasti v partnerském páru
  sleva 600 Kč za pár.
Cetrum Šestý smysl

Místo na semináři budete mít rezervované uhrazením zálohy 50 % z ceny semináře - tedy 1 450 Kč.

Doplatek ve výši 1 450 Kč se pak doplácí na místě v hotovosti.

POZN. Přespání na místě je možné na zemi ve vlastním spacáku. V centru jsou k dispozici jogamatky, deky a polštářky na sezení. Jedná se o krásný klidný světlý byt s vysokými stopy a úžasnou atmosférou přímo v centru Prahy kousek od Vltavy.


Za víkend se toho dá stihnout hodně a za pět dní ještě víc!

Seminář Setkání s vnitřním dítětem je úvodním seminářem do této metody léčení.

V případě, že se budete chtít zúčastnit i mého hluboce léčivého semináře

Osvoboď své vnitřní dítě

500 Kč Vám při platbě doplatku druhého semináře zůstane v kapse. :o)


Co o něm říkají další...

„Našla jsem po více než 30 letech sama sebe. Zjistila jsem, proč jsem byla celou dobu taková, jaká jsem. Stydlivost, bojácnost, méněcennost, strach jít do společnosti, uzavřenost, tvrdohlavost, vnitřní vzteky, jejichž důvod jsem neznala, se kterými jsem si neuměla poradit a které často odnesl někdo v okolí. Pochopila jsem, proč jsem neustále navazovala vztahy s podobnými muži. A to nejdůležitější, začala jsem se mít ráda, milovat sama sebe takovou jaká jsem. Lásku mi nikdo nedá, jen já sama 🙂
Musím se neustále usmívat, jde to nějak samo. Okolí mi teď říká, že vypadám šťastněji a zářím. Spoustu věcí, co mi dříve vadily, teď neřeším. Lidé se mnou teď komunikují jinak. A hlavně já sama zjišťuji, že s nimi chci komunikovat. Seminář mi pomohl pochopit, proč vlastně dělám stále dokola stejné chyby, proč se trápím kvůli druhým, proč si vyčítám určité věci. Neskutečně se mi ulevilo. Nedokážu popsat ten stav, člověk je lehčí... to se musí zažít :)“

Jana ŘímalováPraha

„Cítím, že teď více rozumím svým dětem, jejich jednání a pocitům, protože jsem si připomněla své pocity z mládí. Uvědomuji si, jaká síla je ve slovu a emocích. Při komunikaci s dětmi, manželem i rodiči víc přemýšlím, než jen tak něco řeknu. Když jsem se spojila se svým malým já a povídaly jsme si, uvědomila jsem si, že jednám se svými dětmi stejně, jako se mnou jednali moji rodiče, a to nechci, ráda bych to změnila. Ze semináře jsem si odnesla způsob, jak si popovídat se členy mé rodiny. Jak jim říct to, co jsem dříve nedokázala. Seminář bych doporučila každému, kdo hledá řešení vztahových komplikací, protože každý máme nějaký blok, trauma z mládí, který ovlivňuje náš život. Tento seminář mi ukázal, že s tím jde pracovat, zahojit a vyléčit naše bolístky. Jsem moc ráda, že jsem ho absolvovala.“

Lenka ŘíhováPísek

„Po absolvování kurzu setkání s vnitřním dítětem, jsem si hodně věcí uvědomil a pochopil. Všichni žijme svými potřebami, které nám byly v dětství upírány. Bohužel vždy z nevědomosti našich rodičů, kteří nás vychovávali v dobré vůli jak nejlépe uměli. Nechápali naše potřeby, nechápali, že nám tím něco berou, brání nám v růstu, zaseli semínko křivdy. Oni to dělali jak nejlépe uměli a v tu dobu dávali. Pochopil jsem, co potřebuji já. Pochopil jsem, že potřeba není nárok, ale pouze něco, co můžu dostat, nejlépe od druhého (partnera) jako "proti službu" nebo si ty potřeby dám sám. U mě to je tak půl na půl. Nějaké potřeby si musím naučit dávat sám, o některé si musím naučit říkat a když je nedostanu, nezlobit se a netlačit abych je dostal. Pochopil jsem, že i když mě všichni opustí dokáži být sám se sebou se svým dítětem, malým Petříkem, který mi poradí, a já povzbudím jeho. Je to fajn zjištění. Za posledních pár měsíců bych mnoho věcí viděl jinak, vědět to, co jsem se na kurzu naučil. Ale je to kdyby. Od kurzu už na hodně věcí nahlížím jinak. Je to náročnější, neb vědomě přeprogramovat zažité vzorce chování dá hodně práce, vůle a energie. Ale jde to. Ne tak rychle, jak bych si přál a potřeboval, ale co bych taky chtěl za 40 let života :-D. Děkuji Monice za podporu, posunutí mých hranic svého vědomí a nový směr.

PetrJablonec nad Nisou

„Traumata z dětství se projevují celý můj život. Vždycky jsem si připadala nějaká divná, zatímco ostatní se zdáli být v pohodě. Když jsem si udělala Moničin test míry zranění vnitřního dítěte, věděla jsem, že už musím něco udělat. Přihlásila jsem se na seminář Setkání s vnitřním dítětem. Už od sobotního rána, kdy seminář začínal, jsem byla celá rozechvělá a tušila, že se budou dít věci.
Na semináři jsem vytáhla na světlo všechno to ošklivé, co se v mém životě událo, podělila se o to s ostatními a zjistila jsem, že všichni, co jsme tam byli, jsme na tom dost podobně. Že není až tak neobyvklé zažít bolestné dětství... A po dlouhé době jsem si připadala, jako že někam patřím, že mě ti lidé přijímají a hlavně CHÁPOU. Prošli jsme si různá cvičení, o samotě i ve skupince, meditace, plakali jsme a dokonce jsme měli i večírek plný smíchu a zábavy. Zásadní pro mě bylo cvičení, ve kterém moje vnitřní dítě dostalo to, co celý život potřebovalo a nikdo mu to nedal. Tady se mu toho dostalo a bylo to jako kouzlo. Jako kdybych celý život měla hlad a najednou jsem dostala najíst. Pak jsem se ještě o sobě od ostatních účastníků dozvěděla velmi příjemné a krásné věci. Odjížděla jsem zase rozechvělá, tentokrát ale radostí a s pocitem, že teď, když jsem znovu našla tu malou Terezku, nám bude veseleji.
Seminář doporučuji všem, hlavně těm, kteří mají pocit, že si táhnou z dětství něco nezpracovaného a dohání je to. Na semináři je to silné a léčivé. Děkuji za to Monice i celé skupině, její síla a podpora byla obrovská.“

Tereza Pivoňková

„Pro můj život měl tenhle seminář zásadní přínos. Díky Monice jsem uvnitř sebe objevila zapomenutou malou Pavlínku. A také jsem konečně našla dlouho hledané odpovědi na složité otázky. Pomohlo mi to porozumět sama sobě, pochopila jsem, v čem spočívala složitost a velká tíha ve vztahu k mým rodičům. Našla jsem odvahu a sílu tyto vztahy pročistit, vnést do nich klid a porozumění a do života mi vstoupila radost a lehkost bytí.“

PavlínaPraha

„Naučil jsem se cviky, které mi přinášejí lepší pocit jak na těle, tak i na duši a od toho se pak i odvíjí lepší vztahy. Ze semináře jsem si taky odnesl, jak správně pracovat s hranicemi. Vím však, že je to práce na delší dobu. Seminář bych doporučil kvůli lepšímu poznání sebe sama a lidem, kteří smýšlejí podobně.“

Libor ModrovskýPraha

„Moničin seminář mi umožnil odložit spoustu věcí, které mě už dlouho svazovaly a ničily. Odešla jsem s pocitem síly a hrdosti sama na sebe. S pocitem bezpečí a přijetí. Jsem více vyrovnaná sama se sebou. Začínám se učit vytvářet si hranice a říkat si o to, co potřebuju. Cítím se celkově o sto procent lépe. Jinak. Sama sebou. Tuhle změnu pociťuju i ve svých blízkých vztazích.
Je málo míst, kde si můžete dovolit být opravdu sám sebou mezi cizími lidmi. Kde pocítíte bezpečí a přijetí ať přijdete s jakýmkoliv problémem či trápením. A myslím, že to je právě síla semináře. Vidět a cítit, že v tom nejsi sám a že ti někdo rozumí.“

Jana SvobodováPříbram

Zpětné vazby chodí dál. Dát je sem všechny, tak by tahle stránka postupně nebrala konce. 🙂 

Cenné prožitky nejsou to jediné, co svou účastí na semináři získáte!

Připravila jsem pro vás pomocníky, kteří vám pomohou získané informace vnést do každodenního  života.

Všechny je získáte ZDARMA  jako bonus k semináři.

1/2 hodinová konzultace po skypu

v hodnotě 300 Kč

Po semináři často vyplavou na povrch ještě další otázky, na které byste se rádi zeptali. Zároveň možná budete potřebovat objasnit situace, které se mohou objevit v souvisloti s porozuměním souvislostí ve vašem životě.

Relaxační audionahrávka

SAVASANA - v hodnotě 89 Kč

Emoční zranění jsou v našem těle uložena ve formě svalových napětí. Proto je při jejich léčení velmi důležitá práce s tělem a především jeho uvolňování. Na doma vám k tomuto účelu výborně poslouží tato nahrávka.

Uzavřená podpůrná skupina -
Cena PODPORY je nevyčíslitelná

Jedná se o uzavřenou skupinu na FB, která je tu pro to, abyste i po semináři věděli, že je tu někdo, s kým se můžete poradit. Není nad to, když víte, že vám někdo rozumí.

Uvedené pomocníky získáte, pokud se semináře osobně zúčastníte.

Pokud cítíte, že seminářové prostředí není to pravé pro vás, MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ.

Své dětství můžete začít léčit i sami v POHODLÍ SVÉHO DOMOVA.

Více ZDE.