Vydejte se na cestu

LÉČENÍ vnitřního dítěte

Co je to vnitřní dítě?

E-book zdarma

Co je vlastně vnitřní dítě, jak nám jeho zranění komplikují dospělý život a co získáte jeho uzdravením? E-book o tom, jak moc dětství nevědomě ovlivňuje náš dospělý život a jak z toho ven.

Chcete objevit a uzdravit své vnitřní dítě?

Rychlejší cestu za spokojenějším životem a větší pohodou ve vztazích prostě neznám.

TAK POJĎME NA TO!

Online kurzy a produkty

Nabídka online kurzů a produktů, se kterými můžete pracovat v klidu domova
Protože vím, že někteří z vás se na můj seminář jen tak nedostanou anebo sdílet sebe ve skupině je zatím prostě výzva, připravila jsem pro vás online materiály, díky kterým vaše rány na srdci můžete teď hned začít léčit v klidu vašeho domova. Já tu ráda budu pro vaše dotazy a postřehy. Ať vám vše slouží!

Živé semináře a setkání

Semináře, které se zaměřují na práci s vnitřním dítětem na různých úrovních
Dopřejte si čas a prostor jen pro sebe a své léčení. Naplno se můžete ponořit do práce s vnitřním dítětem na některém z mých seminářů. Pomocí hlubokých léčivých prožitků můžete své staré nefunkční vzorce a postoje přepsat nejsnadněji. Navíc moje intenzivní péče a skupinová dynamika váš léčivý proces urychlí.
Ne každý chce svá trápení řešit před dalšími lidmi, proto vám nabízím možnost individuálních setkání. Tam budu jen pro vás a vy budete mít dost soukromí a čas jen pro sebe. Můžu tu pro vás být jak osobně, tak i na dálku.

Své vnitřní dítě můžete potkat už dnes...

Poslechněte si audizualizační audionahrávku  ZDARMA

Setkání s vnitřním dítětem

Stačí svému vnitřnímu dítěti otevřít náruč, začít naslouchat jeho hlasu v sobě a cesta za radostnějším životem s parťákem, který vás už nikdy neopustí, bude moci začít.