Léčení vnitřního dítěte naplno

Živé semináře a setkání

Přepis bolestné zkušenosti léčivými prožitky a síla skupinové dynamiky jsou za mě ty nejúčinnější pomocníci na cestě ke změně. Ráda se s vámi potkám osobně.

Přehled a návaznosti seminářů pro léčení vnitřního dítěte

Aby bylo možné kvalitně ošetřit těch téměř 20 let, které čítá naše dětství.

SETKÁNÍ S VNITŘNÍM DÍTĚTEM

Dvoudenní úvodní setkání
Víkendové setkání vás uvede do principů léčení vašich dětských emocionálních zranění. Kromě velké úlevy si odsud odnesete i metody, jak s tím dál pracovat. Už jen tyto dva dny vnesou do vašich blízkých vztahů více pochopení a blízkosti a do vztahu k sobě sama více přijetí a lásky.

OSVOBOĎ SVÉ VNITŘNÍ DÍTĚ

Hluboce prožitkový seminář pro ženy i muže
Na tomto intenzivním semináři opakovaným prožitkem přijetí, podpory a bezpečí od základu přepíšete postoje a vzorce chování, které vám ničí život. Odložíte tu spoustu tíhy a křivd, které si z dětství nesete, a tím vytvoříte prostor pro radost a uvolnění. Projdete i přepisem porodní zkušenosti. Seminář léčí i mužsko-ženské vztahy.

ROZŠŤASTNĚNÍ VNITŘNÍHO DÍTĚTE

Pokročilý seminář pro účastníky semináře Osvoboď své vnitřní dítě
Tady se budeme naplno věnovat probuzení vašeho plného potenciálu, radosti ze života, hravosti a odvaze jít si za tím, co vás naplňuje a baví. Je to týden plný nadšení, her a překonávání limitů, který vás nakopne a probudí. 😊

Další semináře

Jsou oblasti související s dětstvím, na které je třeba zaměřit se zvlášť. Bloky v sebevyjádření, rodinné vztahy a taky přijetí cenných darů, jako je dar ženství.

Tyto semináře se konají jen jednou za rok.

MŮJ HLAS, MOJE SÍLA

Pro sílu se za sebe postavit
Rozpustíte knedlík v krku a najdete odvahu se za sebe postavit. Osvobodíme váš hlas. Zažijete tu jaké to je, být přijatý se vším všudy a moci se svobodně vyjádřit. Se skupinou stejně naladěných lidí všechno jde snáz!

ŽIJ SVŮJ ŽIVOT - systemické konstelace

Tématicky zaměřená setkání
Metoda, která rovná vztahy a vnáší do nich porozumění a jasnost. Díky ní můžete propustit zátěž, která vám leckdy ani nepatří, a začít žít svůj vlastní život. Někdy se zázraky mohou dít i na počkání. 😊

ANO, JSEM ŽENA

Seminář pro ženy
Seminář pro vás, ženy, které jste se měly narodit jako kluk, byly tak vychovávané nebo vám chyběl zdravý ženský vzor. Tady budete moci své ženství přijmout jako krásný dar, se kterým vám do života začne proudit šťavnatost, barevnost a plnost.

Nejbližší akce

0406

Osvoboď své vnitřní dítě

4.6. 2021 18:00 - 11.6. 2021Penzion Albrechtova vyhlídka
Na tomto intenzivním semináři opakovaným prožitkem přijetí, podpory a bezpečí…
2607

Rozšťastnění vnitřního dítěte

26.7. 2021 - 1.8. 2021Velkopolský Mlýn
Pokročilý seminář pro účastníky semináře Osvoboď své vnitřní dítě, na…
1809

Setkání s vnitřním dítětem

18.9. 2021 10:00 - 19.9. 2021Centrum šestý smysl
Úvodní víkendový semináří vás uvede do principů léčení vašich dětských…