Léčení vnitřního dítěte naplno

Živé semináře a setkání

Pojďte přepsat své bolestné zkušenosti léčivými prožitky. Ráda vás k nim dovedu za vydatné podpory skupinové dynamiky.

Přehled a návaznosti seminářů pro léčení vnitřního dítěte

Aby bylo možné kvalitně ošetřit těch téměř 20 let, které čítá naše dětství.

Víkendové setkání vás uvede do principů léčení vašich dětských emocionálních zranění. Kromě velké úlevy si odsud odnesete i metody, jak s tím dál pracovat. Už jen tyto dva dny vnesou do vašich blízkých vztahů více pochopení a blízkosti a do vztahu k sobě sama více přijetí a lásky.

OSVOBOĎ SVÉ VNITŘNÍ DÍTĚ

Navazující hluboce léčivý seminář, který uzdravuje od základu
Na tomto intenzivním semináři opakovaným prožitkem přijetí, podpory a bezpečí od základu přepíšete postoje a vzorce chování, které vám ničí život. Odložíte tu spoustu tíhy a křivd, které si z dětství nesete, a tím vytvoříte prostor pro radost a uvolnění. Projdete i přepisem porodní zkušenosti. Seminář léčí i mužsko-ženské vztahy.

Další semináře

Jsou oblasti související s dětstvím, na které je třeba zaměřit se zvlášť. Bloky v sebevyjádření, rodinné vztahy a taky přijetí cenných darů, jako je dar ženství.

Tyto semináře se konají jen jednou za rok.

ANO, JSEM ŽENA

Seminář pro ženy
Seminář pro vás, ženy, které jste se měly narodit jako kluk, byly tak vychovávané nebo vám chyběl zdravý ženský vzor. Tady budete moci své ženství přijmout jako krásný dar, se kterým vám do života začne proudit šťavnatost, barevnost a plnost.

MŮJ HLAS, MOJE SÍLA

Pro sílu se za sebe postavit
Rozpustíte knedlík v krku a najdete odvahu se za sebe postavit. Osvobodíme váš hlas. Zažijete tu jaké to je, být přijatý se vším všudy a moci se svobodně vyjádřit. Se skupinou stejně naladěných lidí všechno jde snáz!

Nejbližší akce

Momentálně nejsou k dispozici žádné akce.