Hluboce léčivý seminář

Osvoboď své vnitřní dítě

21. – 28. května 2021
Penzion Albrechtova vyhlídka, Frýdlant

Na tomto intenzivním semináři opakovaným prožitkem přijetí, podpory a bezpečí od základu přepíšete postoje a vzorce chování, které vám ničí život. Odložíte tu spoustu tíhy a křivd, které si z dětství nesete, a tím vytvoříte prostor pro radost a uvolnění. Projdete i přepisem porodní zkušenosti. Seminář léčí také mužsko-ženské vztahy.

Jmenuji se Monika Nisznanská

a učím lidi, jak se uvolnit do života a milovat všechny jeho barvy. Mé bolestné dětství mě přivedlo na cestu objevování léků na hluboké rány v lidském srdci. I když jsem si dřív myslela, že s tím, co bylo, už nejde nic dělat, zjistila jsem, že přece jen existují cesty, jak se přestat nechat vláčet bolestí z minulosti a žít naplněný život.

Co na semináři zažijete? Vezmeme to pěkně z gruntu:

 • Projdete citlivým přepisem své porodní zkušenosti. Ne nadarmo se říká, jak se rodíme, tak i žijeme.
 • Odložíte velký pytel smutků, zlosti a bezpráví, který si z dětství nesete.
 • Spojíte se s odvahou postavit se za sebe a své hranice
 • Víc pochopíte sebe, své rodiče, děti i partnery.
 • Najdete láskyplnější vztah k sobě sama plný porozumění a přijetí.
 • Probudíte svou hravost a radost ze života.

S přepisem vaší porodní zkušenosti mi pomůže

Soňa Kolmanová

Máma dvou dětí, expertka na přepis porodní zkušenosti

Maminka Laury a Olivera. Intenzivně se už několik let zajímá o přirozené porody.  Absolvovala dvouletý výcvik v práci s porodními otisky u Julliana Gustavsona, kde rok byla kapitánkou týmu. Fascinuje ji, kolik se toho dá napravit přepisem porodní zkušenosti.

Co říkají účastníci semináře?

Nepatřím a ani nechci mezi účastníky všech kurzů, které se namanou. Každopádně Vnitřní dítě bylo nejsilnější a nejpraktičtější ze všeho, co jsem kdy zažila... a asi ho nic nepřekoná. ;) Ráda na něj vzpomínám, a ještě raději o něm rozšiřuju povědomí, protože si fakt myslím, že toto by měl absolvovat každý!“
Iveta Kišová
„Jsem přesvědčená o tom, že seminář dá každému něco pozitivního do života, uvolní napětí a přidá sebevědomí. Odnesla jsem si z něj vnitřní klid, neskutečný pocit štěstí a víry, že všechno zvládnu. Více si věřím a uvědomuji si, že není důležité, co říkají ostatní. S partnerem mám pocit, že tam není taková závislost, ale více prostoru pro lásku a pochopení. “
Lenka KriglováVlašim
„To nejdůležitější je, že mi to ukázalo, že nejsem sama. Mám svou malou Míšu. Nemusím se už ponižovat a kroutit za trochu lásky. Mám ji sama v sobě. Seminář mi přinesl i jiný pohled na mojí dceru a její vnitřní dítě. Vše musí ještě dosednout ...ale světe div se, nechutná mi kouřit! :)
Míša Valová
„Nejsilnějším zážitkem pro mě bylo to, že ke mně v jeden moment přišlo přání obejmout mého tátu až přijedu domů. To byla pro mě věc, kterou jsem nikdy nedokázala, nešlo to. No a já přijela domů a tátu objala. Mačkal mě, hladil po zádech a měl slzy v očích. A od té doby ho chci objímat stále. Vím, že zbořit tuhle stěnu bych bez tohoto semináře nedokázala. Za to moc děkuju.
Erika Majgotová
„Tvůj seminář stále považuji za nejlepší start, kterého se mi mohlo dostat.
Petra Pauknerová

Někdy si ani neuvědomujeme, jak moc nás naše dětství ovlivnilo...

Možná si stejně jako Míša své rodinné vztahy raději lakujete na růžovo....

Nebo vám jako Petrovi teprve dochází, kolik jste toho vytěsnili...

Tento týden má moc vnést léčivé změny do všech oblastí vašeho života.

Co díky semináři získáte?

Čas

20 let jsem hledala spolehlivé metody k uzdravení. Vy už hledat nemusíte.

Parťáka pro život

S vnitřním dítětem už nikdy nebudete sami! Budete si vzájemně oporou.

Zdravější vztahy

Skrze spojení s tím špuntem ve vás se vám otevře cesta k láskyplnějším vztahům.

Podporu a přijetí

Zažijete, jak vypadá bezpodmínečné přijetí a porozumění stejně naladěných lidí.

Přepisující zkušenosti

Opakovaně tu zakusíte, že svět je láskyplné a podporující místo.

Víc radosti a hravosti

Obojí v sobě znovu probudíte a už nebudete chtít jinak! :)

Základní informace o semináři

 • Termín
  21. - 28. 5. 2021
 • Místo
  Penzion Albrechtova vyhlídka
 • Max. počet účastníků
  14
 • Určení
  Seminář je pro ženy i pro muže.
 • Cena
  Kurzovné : 7 900 Kč
  + Ubytování a strava 3x denně:
  750 Kč/den – celkem 5 250 Kč

Své místo budete mít na semináři rezervované po uhrazení zálohy ve výši 3 000 Kč. Kurzovné je možné zaplatit i celé.
Na platbu doplatku kurzovného
vám cca 2 týdny pře seminářem pošlu fakturu. Poplatek za ubytování a stravu se platí v HOTOVOSTI až na místě.

 Navíc na vás čeká jeden cenný pomocník.

Hodinová online konzultace

v hodnotě 700 Kč ZDARMA

Tato následná konzlutace vám pomůže ukotvit ve vašem životě změny, které se staly během semináře. Je fajn mít podporu i po semináři, kterou vám moc ráda dám.

Můžete si ji klidně rozložit dvo dvou půlhodinek a mít tak moji podporu hned dvakrát. :)

Stále váháte?

 • Tolik peněz!
  Za 20 let hledání těch nejúčinnějších metod jsem utratila už víc jak 300 000 korun právě na takových seminářích a výcvicích. A to nemluvě o času a energii, které jsem tomu věnovala. Vy na semináři zažijete výběr jen toho nejlepšího, co mě samotné nejvíc pomohlo k nalezení vlastní hodnoty, radosti a uvolnění do života. A to v mnohem kratším čase a jen za zlomek ceny, kterou mě to stálo.
 • Pět dní dovolené?
  Ano, přemluvili mě k tomu účastníci semináře. Původně byl na pět dní. Věřte tomu, že se vám odsud nebude chtít odjíždět, tak jako jim. :) A navíc, tyhle dny dovolené vám přinesou více uvolnění a radosti, než dvou a vícetýdenní relaxační pobyt u moře. Půjdeme totiž k jádru tělesných a psychických napětí. To za to stojí, co říkáte?
 • Co moje děti?
  Budou se na vás těšit. Navíc vám můžu slíbit, že jim budete líp rozumět, až přijedete domů. Opakovaně mi to hlásí lidi, kteří už na tomhle semináři byli.
 • Mám strach.
  To je v pořádku a dokonce je to známka toho, že vás seminář volá. Až ty bolavé komůrky pročistíme a poléčíme, budete sami sobě děkovat, že jste ten strach neposlechli a přijeli.

Další zpětné vazby

„Seminář pro mě byl naprosto převratný zážitek. Nic nás nerozptylovalo od cesty k sobě. Díky cvičením jsem na vlastní kůži pocítila, že tu bolest v nás je potřeba si odžít, aby bylo líp. Že se před ní nedá schovat. Mám teď větší pochopení nejenom pro sebe, ale i pro ostatní. Cítím se díky tomu lépe, život je najednou snazší. Moc díky!“
Karolína Matoušková
„S jinými semináři mám zkušenost, ale tento byl jiný v hloubce prožitku a intenzitě. Odnesl nadhled a to, že je spousta lidí co mají podobné problémy. Pomohl mi najít cestu k přítelkyni. Dalším lidem bych seminář určitě doporučil. Myslím si, že to je nejlepší začátek, jak něco v životě zlepšit.“
Jirka NedorostSedlčany
„Uvědomila jsem si své skutečné potřeby a jsem teď vnímavější k sobě i k druhým. Na semináři jsem se dotkla své ryzí životní síly a cítím její tepání pod povrchem. Za seminář moc děkuji! Bylo to prostě skvělé, originální.“
Adéla
„Někdy by člověk byl nejradši, kdyby to za něj udělal někdo jiný. Ale už sem dost věcí nechával na jiných a je čas to změnit. Seminář jsem absolvoval už i dřív. Bylo to jako vracet se domů = tam, kde je člověku dobře. Při zpětném ohlédnutí mám slzy dojetí v očích. Už vím, že si můžu svůj život řídit sám a že jen já za něj zodpovídám. Začínám se o sebe víc starat o to, co potřebuji / chci.“
Alex

Těším se na vás!

Pokud cítíte, že seminářové prostředí není to pravé pro vás,

MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ:

Své dětství můžete začít léčit s mojí podporou i sami v POHODLÍ SVÉHO DOMOVA.

Uzdravte své vnitřní dítě a proměňte svůj život z pohodlí domova! V online kurzu společně ošetříme ty oblasti vašeho života, které mají nejpodstatnější vliv na to, jak moc spokojeně a uvolněně se vám žije.