#10: Jak si USTÁT SVÉ HRANICE (Video + Podcast)

Jak si ustát hranice

Ptá se Adéla a její dotaz ní:

Moniko, ráda bych se zeptala na téma vnitřní dítě a překračování jeho hranic. Jak z toho začarovaného kolotoče ven, když už nechci, aby mi je někdo neustále překračoval? Nemám teď na mysli jen jednoho člověka, ale situace s více různými lidmi. Dokonce mě to potkává i v práci u klientů. I oni mi je po čas naší spolupráce překračují. To mě vede k tomu, že mám asi nějaký problém s jejich nastavením. Musím na nich neustále stát s pomyslným kulometem a bránit si je.

Ano, i potíže s ve schopnosti si zdravě ustát své hranice, dokázat jasně říci NE, souvisí s emocionálními zraněními z dětství.

Tušíte, jak tohle zranění vzniklo?

V mé odpovědi kromě toho, jak si své hranice dokázat obhájit, taky vysvětluju, čeho se bojíme, když se nám to nedaří, a jak tenhle strach začít rozpouštět.

Jak posílit vaše hranice a přestat se bát odmítnutí najdete v mém e-booku.

S respektem k vašemu odhodlání

Monika

Pečovatelka o vnitřní svět člověka a průvodkyně na cestě za radostí.
Žena, která zná svou hodnotu, žije svůj jedinečný potenciál a má vyživující blízké vztahy. Dnes své bolestné dětství vnímá jako cenný dar.

Monika je autorkou ebooku Léčení vnitřního dítěte v pohodlí domova a ONLINE kurzu Léčení vnitřního dítěte.
Můžete se s ní potkat na živých seminářích Setkání s vnitřním dítětem nebo Osvoboď své vnitřní dítě.

Ráda vám pomůže uzdravit vztah k sobě sama a tím i okolní vztahy. Na šťastné dětství totiž není nikdy pozdě! I vy můžete odložit tíhu a bolest minulosti a začít žít naplňující život plný radosti, odvahy a lásky.

Můj příběh si přečtěte ZDE >>
Komentáře