Vztek ničitel nebo léčitel?

Vztek může být obojí z uvedeného v nadpisu.

Jak ke vzteku přistoupit, aby se z něj stal náš pomocník a přestal ničit nás i naše vztahy? Jak se s ním skamarádit, pokud se ho snažíte ze svého života vytěsnit?

V mém rozhovoru pro internetový portál Příznaky transformace se dozvíte, jak vztek zdravě ventilovat a postupně ho přeměnit v jasnost ve svém vyjadřování, a tak si bez boje dokázat ochránit své hranice a vymezit svůj prostor.

Ne nadarmo je vztek součástí naší emocionální výbavy už od raného dětství. Často k němu máme nezdravý vztah právě proto, že ani naši rodiče s ním neuměli zdravě zacházet.

Když s ním navážeme zdravější vztah, jeho zhoubné dopady nemusíme pocítit ani v našich vztazích, ani na našem zdraví a ani ve společnosti.

Věřím, že vám tenhle rozhovor vnesl hlubší porozumění a dal cenné prostředky k jeho proměně v pomocníka na vaší cestě ke spokojenějšímu životu.

Těším se na vaše komentáře.

S úctou

Monika

Pečovatelka o vnitřní svět člověka a průvodkyně na cestě za radostí.
Žena, která zná svou hodnotu, žije svůj jedinečný potenciál a má vyživující blízké vztahy. Dnes své bolestné dětství vnímá jako cenný dar.

Monika je autorkou ebooku Léčení vnitřního dítěte v pohodlí domova a ONLINE kurzu Léčení vnitřního dítěte.
Můžete se s ní potkat na živých seminářích Setkání s vnitřním dítětem nebo Osvoboď své vnitřní dítě.

Ráda vám pomůže uzdravit vztah k sobě sama a tím i okolní vztahy. Na šťastné dětství totiž není nikdy pozdě! I vy můžete odložit tíhu a bolest minulosti a začít žít naplňující život plný radosti, odvahy a lásky.

Můj příběh si přečtěte ZDE >>
Komentáře