#13: Co s tím, když MUŽI ženu vždy OPUSTÍ? (Video + Podcast)

Ptá se Lenka:

„Zajímalo by mě, jak je možné, že nedokážu v žádném muži vzbudit pocit zamilovanosti? Je mi 33 let a za svůj život jsem měla pouze 1 dlouhodobější vztah (cca 2 roky) kolem dvacítky. Byl to vztah na dálku. Ukončen byl ze strany dotyčného muže. Při rozchodu mi řekl, že jeho city vůči mně vyprchaly už před nějakou dobou a bere mě pouze jako kamarádku. To stejné slýchám do teď od všech mužů, o které mám zájem. Vždy jsem pouze kamarádka, vrba, spolehlivý a důvěryhodný člověk, ale nikdy přítelkyně. Teď se mi to stalo zase. Půl roku jsem byla zamilovaná do jednoho muže, poznávali jsme se a věřila jsem, že z toho bude vztah. Ale nedávno mi řekl, že si našel někoho jiného a že mě má rád, ale pouze jako kamarádku. Naprosto mě to zdrtilo. Co s tím? Nechci být pořád jen kámoška. Chci mít krásné vztahy plné lásky a pozornosti od muže, které zažívají ostatní ženy. Pro mě nikdo nic romantického nedělá, nikdo se o mě nesnaží, nezajímá. Furt jsem prostě jen ta kámoška.“

Co je to ono, co v druhém budí zájem a touhu zůstat?

V mé odpovědi si najdou své i muži.

Chcete v sobě propustit toho hodného kluka nebo tu hodnou holku?

Své rebely, diblíky, neplechy a rošťačky objevíte na mém semináři Osvoboď své vnitřní dítě.

Už se moc těším na vaši nespoutanost a živost.

Monika

Pečovatelka o vnitřní svět člověka a průvodkyně na cestě za radostí.
Žena, která zná svou hodnotu, žije svůj jedinečný potenciál a má vyživující blízké vztahy. Dnes své bolestné dětství vnímá jako cenný dar.

Monika je autorkou ebooku Léčení vnitřního dítěte v pohodlí domova a ONLINE kurzu Léčení vnitřního dítěte.
Můžete se s ní potkat na živých seminářích Setkání s vnitřním dítětem nebo Osvoboď své vnitřní dítě.

Ráda vám pomůže uzdravit vztah k sobě sama a tím i okolní vztahy. Na šťastné dětství totiž není nikdy pozdě! I vy můžete odložit tíhu a bolest minulosti a začít žít naplňující život plný radosti, odvahy a lásky.

Můj příběh si přečtěte ZDE >>
Komentáře